Wpis z mikrobloga

Świetna jest ta gra The Riftbreaker, budowanie i obrona bazy wciąga jak cholera, a te hordy wrogów po tysiąc (?) na raz na ekranie robią robotę jak się rozbijają o mury. Właśnie czegoś takiego szukałem.
Z ciekawości, gra ktoś na PC i może napisać jak z wydajnością podczas większych potyczek?

Na zdjęciu moja samowystarczalna placówka wydobywczo-przetwórcza uranu.

#xbox #gry
Pobierz
źródło: comment_16343973287DLYG959gscylLDoO6uHsb.jpg
  • 22
@annotate: jeśli masz na myśli sama bron to jej się nie da przeładować, trzeba czekać aż się amunicja odnowi, potem możesz zbudować magazyn i fabrykę amunicji to będziesz miał jej więcej i będzie się szybciej odnawiać. Aktualnie mam 1600 sztuk i można to wystrzelić jednym ciągiem. Plus potem masz jeszcze inne spluwy i miotacz ognia.
@annotate: Możliwe, że można mieć więcej, bo chyba nie wybudowałem jeszcze wszystkich magazynow.

@MisiuMisiu: dość wygodnie się gra, po 2 dniach nawet nie planuje podłączać klawiatury. Trochę wprawy i się śmiga.
A co do tych zielonych, jak to wygląda? Bo nie jestem pewien o czym mowa.
@Niss: @MisiuMisiu: jestem dopiero po misji wprowadzającej ale czy wy mieliście tez problem ze elektrownia węglowa nie wytwarzała prądu i miała znaczek skreślonego węgla? Tak jakby go brakowało ale miałem go aż nadto. Złoże tez nie było wyeksploatowane.
@MisiuMisiu: co do tych drożdżaków, można postawić specjalna podłogę na której już się nie mnożą. Można ja opracować w 3 drzewku, w tych obcych technologiach jak dobrze kojarzę. I wtedy można bez problemu budować na takiej platformie. A przez to zielone najlepiej chyba przedzierać się z miotaczem ognia.