Wpis z mikrobloga

witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przymierzam się do wymiany samochodu, marzy mi się BMW F30, automat, benzyna 2.0.
Czy byłby ktoś w stanie doradzić jakich wersji unikać / jakich szukać? Chodzi mi tu przede wszystkim o wersje silnikowe.
Przeglądając inne marki łatwo byłem w stanie rozróżnić dane wersje, tak tutaj widzę np. 318i, 316i, 328i co kompletnie nic mi nie mówi.

Budżet jaki chce przeznaczyć na ten samochód to +/- 70.000 zł także za pewne będą to roczniki z początku produkcji

#samochody #bmw #f30 #motoryzacja #kupautozmikro
  • 9
@reakwon: Właśnie tylko na F30 jestem w stanie się skusić w tym budżecie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Reszta jest taka nijaka. Rozglądałem się jeszcze za Mercedesem CLA - chyba 220 albo 250 o ile dobrze pamiętam, ale musiałbym wtedy szukać z budżetem ~100.000 zł, a przy takiej kasie nie wiem czy jest sens pchać się w używkę czy lepiej już pójść w nówkę.
@reakwon: Z ciekawości Giulie po ile stoją w dobrym stanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo nie ukrywam, że myślałem nad nią, ale to chyba budżet prawie x2 czyli koło 120k? Na otomoto widzę, że są do 100k ale tylko kilka sztuk więc pewnie coś w nich nie gra