Wpis z mikrobloga

@Nadaske: Dobre pytanie, też miałem taką rozkminę niedawno, bo chciałem kupić nowy telefon. Początkowo stwierdziłem, że kupię coś do 1000 zł. Ale że zależało mi na dobrym aparacie i sensowne opcje zaczynają się od 1300, przystanąłem na taką cenę. Po researchu stwierdziłem, że iphone w moim wypadku będzie lepszą opcją ze względu na znacznie dłuższe wsparcie appla niż w przypadku androidów, czyli znacznie dłużej tel. nie będzie zamulał. Więc zacząłem szukać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kroledyp: ale to nie znaczy, że jakikolwiek smartfon (a zwłaszcza ajfon) jest wart 8 kafli. Dwa lata temu kupiłem nowego flagowca z androidem (sgs10e) za 500 euro w UK, do dziś działa sprawniej niż każdy wydany ajfon za kilkukrotność tej kwoty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nadaske: u mnie kazdy następny telefon droższy ale 1.6k nie przebilem. 2 lata miałem LG G6 za 1200 bodajże a obecnie poco F2 pro za 1600 i nie widzę potrzeby droższego
@Nadaske miałem taką rozkmine prawie rok temu, jak SGS8 przestał mi się ładować. Jak szukałem nowego flagowca do 4k, ale znalazłem ciekawą tanią alternatywę. Kupiłem Xiaomi za 1100, działa wystarczająco dobrze. Jak coś mi w nim padnie, to wywalę i kupię następny bez skrupułów, że wytrzymał krócej niż flagowiec. A że telefony zajeżdżam do zera, to nigdy nie ma opcji, żeby odsprzedać. ¯\(ツ)