Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisałem w komentarzu o moim kitku, że jest złośliwy, wredny, uparty no w zasadzie taki jak ja z charakteru ale z drugiej strony to najukochańszy mój przyjaciel, jest ze mną od roku a już nie umiem sobie wyobrazić jak żyłem bez niego. Rasa? Najlepsza bo to kot ze wsi, ostatnio spadł z drugiego piętra i praktycznie nic mu się nie stało, łapka go bolała. Dużo też było w tym ściemy bo czasem się zapomniał i normalnie biegał xD żre wszystko, co jest wadą i zaletą. No ostrego jednak nie lubi bo jak raz #!$%@?ł mi kawałek ostrego kebsa to już nie chce ode mnie jeść tylko wychciewa od różowego xD kurde na maturze się tak nie rozpisałem xD Patrzcie, oto sierżant Miausztain, kryptonim Kanapek. Muszę mu jeszcze jakiś sweterek moro załatwić
#pokazkota
Pobierz
źródło: comment_1634381205NKRXfgvhmcgjcIxYeFx6lR.jpg
  • 26
@fizzly przed wczoraj mu to założyłem. To może tak dziwnie wyglądać, że za duże i też się tego bałem ale skubaniec jest niesamowicie z tego zadowolony xD serio, kiedyś uczyłem go żeby w szelkach chodził to zrzucał, wił się, czołgał po podłodze. Z tym dzwoneczkiem i nieśmiertelnikiem biega tak zadowolony i dumny że masakra xD wiem o czym mówisz i ostatnią rzeczą by było żebym chciał go denerwować.