Wpis z mikrobloga

@Borysko_88: Nigdy nie zrozumiem jaki to problem skoro zdołali przynieść na to miejsce pełne to chyba łatwiej byłoby wynieść do kosza puste..... I przez takie patole w polsce nigdy nie zostanie zalegalizowane legalne picie pod chmurką.
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonAlfa masz mnie ¯_(ツ)_/¯ Nie wziąłem niestety niczego do umycia rąk, a nie wiem jakie brudasy to dotykały. Rozumiem, że nie można pokazywać dokonań patologii bo czujesz się urażony? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
PPS – Mogłeś dać im dobry przykład i posprzątać, ale plusy na mikro ważniejsze, co?


@AnonAlfa: Po Tobie ma sprzątać?
  • Odpowiedz
@Megidox: tylko to jest właśnie złe podejście.

Mandaty za zaśmiecanie pomnożyć razy 10 i zalegalizować picie w miwjscach publicznych to sam bym policji dał cynk do miejscówek gdzie często się pije żeby tam czasem patrol wysłali.

Sami ludzie się nie nauczą. Zamiast tego jest tylko utwierdzanie się w takim syfie i ignorowanie problemu.

Ale to w ogóle jest szerszy problem, że policjanci dupy rzadko z radiowozów ruszają.
  • Odpowiedz
@Borysko_88

@AnonAlfa zapostowałem specjalnie dla bólu dupy takich maruderów jak Ty. A następnym razem przygotuję się lepiej i wezmę rękawiczki.


Po co Ci rekawiczki jak mogles to kazac posprzatac dzieciakom.
  • Odpowiedz