Wpis z mikrobloga

@Jaqbasd-: Łaki zawsze znajdą wymówki że nie da się zrobić, choć w sumie jak w 2:30 ludzie nie mogą wycisnąć PMA to co się dziwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po trzech oponentów na falę i nagle beidou działa, swirl bije potrójnie i przez aoe dps leci x2-3 w porównaniu do męczenia solo bossa. No chyba że ktoś jest po prostu słaby w grupowaniu i potem jęczy że
@internet_user7: spoko, trzeba grupować przeciwników. Tylko te kostki żeby się zgrupować muszą wylosowac atak w którym wchodzą pod ziemię i wychodzą przy nas. Grupowanie w tym przypadku to czyste RNG, bo nie da się tego zrobić żadnym displacementem.
No ale zobaczę wieczorem sam, czy AOE trafia wszystkich 3 przeciwników, czy trzeba tyrać 2+1
@internet_user7: ja uwielbiam jak ludzie mówią o grupowaniu, a większość osób jedyne co robi to naciska Q grając Ventim.
Postaciami z AA ciężko jest dobrze zgrupować, szczególnie jak połowa z przeciwników atakuje z daleka.

Osobiście nienawidzę tych latających dupków i wszystkie moje umiejętności grupowania mogę sobie wsadzić w zadek, bo ode mnie odlatują.