Wpis z mikrobloga

@ajronek616: https://www.wykop.pl/wpis/61093881/#comment-216710451

A przy okazji. To klasyk że każdy kopacz zawsze gada że zarobił :D
Żodyn się nie przyznaje że stracił.

Zarobić kopiąc można tylko jeżeli kupi się kartę a cena eth szybko będzie rosła. To nie efekt zarobienia na kopaniu, tylko wzrostu wartości nagrody, za którą nie nadążał rynek z nowymi koparkami.

Nie sprzedasz tych kart za tyle, bo jak przestanie być opłacalne kopanie dla górników z najdroższym prądem, to
nie, taka która służy do kopania krypto ( ͡° ͜ʖ ͡°), zarobek aktualny to 2500dolarow, te 80 to aktualny stan na portfelu, reszta na giełdzie


@ajronek616: O #!$%@?, teraz to #!$%@?łeś kompletnie. Więc pokazujesz urobek i jego wartość nie na moment wykopania, tylko po jego wzroście wartości hodlując? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

dobra, to był błąd tu odpowiadać. Wiedziałem że skala głupoty jest ogromna, ale to już dla mnie za
@ajronek616: Nie, mam mniej. 7-go marca przeczytałem coś w internecie i przetestowałem komputer synka z RTX2060. No, wtedy to były stawki! Kart tanich nie było, więc kupowałem laptopy. Sam RTX2060 kosztował 3K. Laptopa z taką kartą trafiałem nawet po 3,8KPLN. Ostatnie sztuki kupiłem w czerwcu. Teraz kupiłem sobie 15 Radeonów RX6600XT, bo świetnie wypadają w relacji konsumpcja energii na wydajność.