Wpis z mikrobloga

Może się mylę, ale myślicie że prezes zmienia te hotele ze względu na standard który mu nie odpowiada? Ja myślę że chodzi o to że wyszukuje gdzie taniej bo cienko przędzie, w Kampocie to wiadomo, teraz z Gapciem po jednym dniu też hotel zmienili. Pewnie nauczył się korzystać z bookingu czy innej strony i idzie tam gdzie taniej.
No ale oczywiście powie że nie ma klimy, baru czy czegokolwiek.
#raportzpanstwasrodka
  • 5
@dizel81: kombinuje jak koń pod górę z tym kontentem. Czasami mam wrażenie, że on nie rozumie na czym polegają vlogi z podróży itp. Zobaczyłby kilka odcinków pająka, casha, pola, a nawet bazy, którego się super ogląda mimo, że to dość świeży youtuber, to wyciągnąłby może kilka wniosków jak robić wideo. Samo jedzenie, tu mam to wjechało to wygląda tak (pet w ręce w tle) cyk 6 sekund następne ujęcie. Mam wrażenie,
@iambal: Oczywiście, że nie rozumie, nie wyciągnie żadnych konstruktywnych wniosków a każdą krytykę nazywa hejtem. To się nie zmieni.
Tylko, że jak czepiamy się braku wniosków u łysego to co powiedzieć o gapie? To jest już taki poziom garncarstwa, że ogląda się to chyba tylko dlatego żeby zobaczyć jak on spieprzy dzisiaj wszelkie możliwości i co nagra w sposób najgorszy z możliwych.
O ile łysy ma jakiś tam potencjał bo mimo
@iambal: Vloger bez jezyka to ani rusz, widac to po RzPś - cos pokazuje na street foodzie, ale co to jest, to ktos ma sie domyslec bo nie zapyta, nie zagada tylko pokazuje widoczki albo pokaze kard "street food" gdzie to chyba co chwile jest na tej dzielni co przebywa. Poprostu odpala kamere tam gdzie jest - jest na magazynie to nakreci 3min materialu albo wiecej, jest gdzies to odpali kamere