Wpis z mikrobloga

#boks #mma #sztukiwalki
Ja to ten w krótkich spodenkach :)
35 lat na karku, trenuje około 4 lat z czego od 2 lat regularnie. 3 razy w tygodniu na otwartej grupie.

Sparuje z kolegą z Ukrainy Emilem.

Ktoś jest tutaj kto również trenuje?
Nester86 - #boks #mma #sztukiwalki 
Ja to ten w krótkich spodenkach :)
35 lat na ka...
  • 27
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: też musiałem poświęcić sen (z 8 godzin snu zszedłem na 7) żeby mieć czas na trening i śmigam na 7 rano.

Do 40 roku życia chce maxymalnie się oddać boksowi. Oczywiście w miarę możliwości bo mam też inne priorytety życiowe. Po 40 wchodzę na grubo w bjj.

Trochę się już kulam, ale z racji że to inna praca od boksu to nie chce sobie mieszać tego. Jednak bardziej mi
  • Odpowiedz
@Nester86: Bjj raczej nie powinno negatywnie wpłynąć na szybkość, sporo jest pracy izometrycznej, ale są też elementy dynamiczne. Oczywiście jak chcesz się skupić na jednym to nie będę Cię zmuszał do wcześniejszego zaczynania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: bardziej chodzi o czas. Nie lubię robić tak po trochu. Jak już na coś się decyduje to na 100%. Więc jak znaczne bjj to też min 3 treningi w tygodniu. A w boksie doszedłem do poziomu że mogę się nim fajnie bawić na sparingach i chcw z tego korzystać
  • Odpowiedz
@ola522: dla osób trenujących parter zapasy lub bjj ta lewa nogą to szwedzki stół. Na szczęście bije się tylko w boksie i tam całkiem nieźle sobie radzę
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: wracaj nigdy nie jest za późno i zobaczysz jak szybko rdzę zrzucisz. Tego się nie zapomina. Znajdź czas idź na zajęcia a zajęła wróci :)

@bycjaktommyleejones: znamy się dobrze z Emilem, zależy nam bardziej na technicznej zabawie niz #!$%@?. A nie ukrywam że ten spokój też długo wypracowałem już się nie podpalam tak jak kiedyś. Chociaż czasem jak adrenalina przyciśnie to różnie bywa :)
  • Odpowiedz