Wpis z mikrobloga

@thority: Nad tym chyba każdy się zastanawia. Są teorie, że po prostu pracując na Weszło poczuł się jak jakiś opiniotwórczy dziennikarz i mu ego wywaliło. A tak naprawdę nikt nie wie.
  • Odpowiedz
@thority: Mocno poszedł w lewo, ale to tak srogo, bez potencjalu na dyskusje. Dziwna sprawa, ale widać że mimo tego że kiedyś się w opór trzymali z nim weszlacy to teraz często są jakieś szpilki w kierunku Miecia.
  • Odpowiedz
@hajnekan: @thority:

chyba niedawno robił jakieś czystki u siebie gdzie banował ludzi


To prawda, mi jest bliżej do lewicy a mnie wtedy też zbanował, bo ośmieliłem się mieć minimalnie odmienne zdanie w kwestii inby na granicy xD
  • Odpowiedz
@mrpickles_: Może to jego żona ma na niego taki wpływ? Luźno się zastanawiam, bo miałem kumpla, który z normalnego faceta nagle stał się ultra lewakiem, w ciągu miesiąca zamienił burgery i schabowe na soję i vegańskie sery, nagle przestały go śmieszyć seksistowskie i rasistowskie żarty, a na końcu na jakiejś manifie w Warszawie widziałem go obklejonego w tęczowe flagi. I to wszystko przez dziewczynę, której zakręciła w głowie Staśko i inne
  • Odpowiedz
@thority: @hajnekan: On przegląda profile osób, które go śledzą i banuje, jeśli znajdzie jakieś treści, które nie zgadzają się z jego światopoglądem. To już jakaś choroba, albo aż tak nie ma co do roboty. Pewnie jedno i drugie.
  • Odpowiedz
@Gondola Ale przecież Pacuzul też ma raczej poglądy takie otwarte dosyć. Zresztą ja sam światopoglądowo stałem się lewakiem mocno i też mnie Mieciu irytuje w sumie
  • Odpowiedz
@mrpickles_: akurat z tą chorobą to nawet nie żadna hiperbola. Od jakiegoś czasu naprawdę jego zachowanie - i to już nawet tylko internetowe - daje sygnały, że może chodzić o jakieś zaburzenia paranoiczne albo okres maniakalny w chorobie afektywnej-dwubiegunowej. Naturalną, taką wyróżniającą się jego cechą był przecież wcześniej dystans do siebie, który utracił nie tylko wobec własnej osoby, ale też jakieś szczegółowo dobranego zestawu poglądów.
  • Odpowiedz