Wpis z mikrobloga

Widzę, że tu się na tagu przewijają głosy, które bronią Łukasza na jakimś moralnym poziomie i twierdzą, że Łukasz wybrałby Nanę gdyby do niego podeszła. Uważam, że trzeba mieć wybitnie upośledzone jakieś fundamentalne skille czytania ludzi, żeby tak tę sytuację interpretować.

Po pierwsze, wiadomo, doceniam Łukasza, tak jak doceniałem w drugim sezonie Gjacza Kamila. Uszaty jest ewidentnie, jak ktoś tu mądrze napisał, "katalizatorem wszystkich dymów". Gdyby nie Łukasz, nie byłoby dramatów z Wiki, no i dzisiaj też wszystko się spektakularnie #!$%@?ło dzięki niemu. To generalnie robi wrażenie, bo gość w większości scen wydaje się leżeć i spać albo rzucać jakieś pojedyncze słowa, a dopiero po czasie człowiek się orientuje, że bez Łukasza ten sezon mógłby być prawie tak mdły jak poprzedni.

To nie zmienia faktu, że - ponownie, tak jak Kamil w drugim sezonie - Łukasz to jednak jest kawał #!$%@?. Pokazał to w sytuacji z Wiki, na oczach swojego kumpla Miłosza prawie ją penetrując przy barze (osoby srające tutaj, że to był tylko taniec i melanż naprawdę proszę o odrobinę #!$%@? godności xD), potem jeszcze dając beciakowi się na ten temat zwierzać, no bardzo żałosny to był obrazek. No ale najbardziej Uszaty swoje podejście do ludzi pokazuje na przykładzie Nany. Daje się najmłodszej w programie lasce powoli w siebie wkręcać, jak dziewczyna pozwoli to sobie podotyka czy pocałuje, bo czemu nie, ale #!$%@? ewidentnie na nią ma od samego początku. Jeszcze ta gadka, że Nana tam w pewnym nic nieznaczącym momencie wybrała Matiego więc teraz będzie sprawiedliwym odbiciem piłeczki #!$%@? jej na rajskim xD

No i tu przechodzimy do meritum. Łukasz po pierwsze jest egoistą z wyjebką na wszystkich dookoła, po drugie Nana jest w jego oczach naiwnym dzieciakiem i zabawką, po trzecie jest napalony ewidentnie na księżniczkę Waneskę, a po czwarte ma w swoim mniemaniu powód, żeby publicznie odwalić Nanie jakąś chamówę.

Nana odpadłaby, gdyby do niego podeszła.

#hotelparadise
  • 10
  • Odpowiedz
@lab_rat: ty ale o to chodzi w tym programie nie? Jak komuś się ktoś spodoba to idzie do niego i tyle. Nikt do takiego programu chyba po męża czy żonę nie idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem się naczytają takich wpisów że jak to źle bo zmienił parę i jest tak jak mieliśmy na początku sezonu ten z tym pakt święta 6 bo widzowie lubią jak jest
  • Odpowiedz
@lab_rat: ale przecież Łukasz nie poszedł tam po żonę tylko żeby grać. Sam mówił że to jest gra i on chce grac, chce się bawić i chce zmian. Na początku Przemek ich dyscyplinował że mają siedzieć w tym starym składzie śmiesznej gwardii ale zrozumieli że nieważne co zrobią to i tak produkcja decyduje o ich losie więc Launo i Łukasz zmienili pary i zaczęli w końcu się bawić ta gra a
  • Odpowiedz
@lab_rat: matko droga jaką rozprawka. To ja napisałam, że Łukasz wybrałby Nono jakby do niego podeszła. Nie dlatego, że uważam, że Uszaty jest honorowy, moralny, ma zasady i poukładane w głowie. Imho Uszaty już bardzo potrzebuje kogoś zaliczyć. Z Nono już mu dobrze szło. Natomiast Klapessa to mu pewnie co najwyżej całusa w czółko da. Tyle myślę na temat jego szlachetnych motywacji :)
  • Odpowiedz
@lab_rat: nie sądzę, że Łukasz jest człowiekiem o jakiejś wyjątkowej moralności, natomiast sądzę, że każdy ma prawo wybierać z kim chce być w parze i nie ma obowiązku spowiadać się z tego grupie. Zwłaszcza, że Łukasz poinformował Nanę o tym, że chce wybrać Vanessę. A Nana to co chwila zmienia zdanie. Raz Łukasz jest super, raz się nim brzydzi XD
  • Odpowiedz
@Marjaewa: W punkt. Uszaty koniec końców zawsze wybierze Nono, bo już ją sobie urobił i był na dobrej drodze do jej zaliczenia . No a Klapessa... widać, że jest na nią napalony, ale ona w życiu mu na nic nie pozwoli, a również odnoszę wrażenie, że Łuki jest już tam mocno napalony i szuka chętnej xdd Ubodła go chwilowa zamiana na Milchada, więc szuka zemsty, ale Nono to nie tylko jego
  • Odpowiedz
@lab_rat: mam wrażenie, że osoby odpowiadające powyżej w ogóle nie czają twego przekazu, aż przykro się na to patrzy. Ja też mam przed oczami motyw Wiktoria-Uszaty i Miłosz bez godności a tutaj komentarze, że Łukasz może sobie przecież wybierać kogo chce....dżizas...
  • Odpowiedz