Wpis z mikrobloga

Znalazłem 18 latke na #datezone chętną za 600zł 7/10 i drugą 22 latkę za 800zł 9/10, potrzebuje tylko hotel wynająć! Wzywam @NOJA i innych z #divyzwykopem żeby mi pomógł w Gdańsku znaleźć jaki hotel na godziny oraz jakąś instrukcje obsługi jak się to wynajmuje! Poczebuje wos!!
#tinder
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FailureMaster: nie on to ktoś inny zapłaci i to jeszcze więcej. Na rynku div jak na rynku nieruchomości. Skąd wiesz że za rok nie będą sobie wołać przecietne roksanki po tyle? Jak faktycznie jest 9/10 to te 8stów nie jest jeszcze tak bardzo wygórowane. Chyba że to przecietna laska tylko OP zawyżył to co innego. Takiej to max 300-400.
  • Odpowiedz
@FailureMaster: Przecież nie mam innego wyboru ¯\_(ツ)_/¯

2. Ja bym jednak negocjował w takiej cenie te 2h minimum. Przecież wiadomo że ją tyle ruchał nie bedziesz ale przynajmniej bez spiny bo godzinka to mało.


@De_Fault: Te dziewczyny to nie roksanki, które będą siedzieć z zegarkiem, bo kolejny klient przychodzi. Więc raczej jak wyjdę za godzine to nie powinno być problemu. Godzina to
  • Odpowiedz
jemu nie zależy na towarzystwie tylko na #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TestoDepot: Ok; #!$%@?ąc już od tego i paru innych kwestii to 800zł ( + jeszcze koszt dojazdu i hotelu ) dla jakiejś "randomiary" za godzinę seksu jest totalnym kuriozum.
@Pralko-suszarka: ogarnij się, facet... tutaj już nawet nie chodzi mi o aspekty moralne, ale o rozum i godność człowieka - tylko podludzie płacą
  • Odpowiedz
tylko podludzie płacą 1000zł za godzinne spotkanie z jakąś nieznaną nikomu laską XD


@FailureMaster: Czyli rozumiem, że człowiek powinien płacić tylko osobom które zna?? XDD Poza tym jak mówiłem, nie ma alternatywy do tego.

jesteś pewny, że to nie scam?


@TestoDepot: Raczej nie. Miałem już do czynienia ze scamami i raczej od razu bym to wyłapał.
  • Odpowiedz
@NOJA: próbowałem i nikogo nie mogę za mniejsze pieniądze znaleźć ¯\_(ツ)_/¯

Właśnie znalazłem drugą 18latke. Też za 600zl i też już mam jej snapa. W sumie nam już trzy dziewczyny do wyboru.
  • Odpowiedz