Wpis z mikrobloga

@sheslostcontrolagain Black and white było tak zajebiste że ja pierdziele. Bardzo żałuję że nie powstała 3 częśc. Tylko jakieś gówno gierki Ala edytory map. Nie pamiętam nazwy ale kiedyś była taka. Że trzeba było chronić plemię. Niby fajna ale to nie dorastało do pięt Black and white. Ah może sobie zainstaluje i pogram raz jeszcze. W ogóle pomysł na grę bogiem, który opiekuje się wioska. Ja #!$%@? ale to było dobre. I
  • Odpowiedz
@justkilling:
Jasne, decyzje biznesowe oczywiscie rozumiem. Tak sobie tylko gadam jakby bylo w idealnym swiecie dla graczy, bo jak juz gdzies pisalem, sponsorowanie gownianej firmy jaka jest blizz-acti kupowaniem starego diablo, za 40$ to jest xDD
  • Odpowiedz
@Simfecstio
@Bekazwas
@pi73r

Fajne? Pamiętam że kurde nie przeszedłem samouczka. Chyba z pół godziny przed rozpoczęciem gry bo w samouczku takie coś:
By przewinąć kamerę na północ, przesuń myszkę do góry.
- - -
Świetnie! Wybornie ci idzie. Teraz przesuńmy kamerę na zachód. By to zrobić, przesuń myszkę w lewo.
- - -
Doskonale! Teraz polećmy na wschód...
  • Odpowiedz
@Goronco: ah pamietam, że kilka razy na początku gry miałem buga i musiałem zaczynać od nowa czy coś. To było kilkanaście lat temu więc za bardzo nie pamiętam ale sam początek faktycznie był zbugowany jakoś. Później nie kojarze nic takiego.
  • Odpowiedz
@Goronco:
Nie wiem jak sie zestarzalo, bo od dzieciaka nie gralem, ale bardzo fajna, wyjatkowa gierka, ktora sie nawet fajnie sandboxowo gralo, poza tym sama zabawa chowancem 10/10, tez rozne sidequesty byly spoko z tego co pamietam. Ale tylko jedynka, bo w dwojce juz pododawali niepotrzebnych rzeczy i zrobili z tego rtsa.
  • Odpowiedz
@pi73r: 2 to był dośc mocny RTS. Pamiętam, że fantazjowałem o tym aby były armie jak grałem w 1 ale dwójka poszła trochę w złą stronę. Każdy chowaniec był identyczny, tylko wyglądem się różnił. Jakieś takie ułatwione było ale chyba przeszedłem całe kilkanaście lat temu.. Zawsze można jeszcze raz :)
  • Odpowiedz