Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam zerwane więzadło poboczne strzałkowe. ktoś miał może artoskopie? dodatkow uszkodzenie łękotki MM. byłem już u lekarza ale nic praktycznie nie powiedział, stwierdził, że trzeba łękotkę poprawić. tyle. drugi nawet się nie odniósł do tego. rezonans brzmi fatalnie, że nie udaje się prześledzić odcinka gdzie biegłego wiązadło poboczne strzałkowe. Chyba skrót to LCL. jest ktoś na wykopie kto miał taki problem?
#ortopedia #medycyna #kolano #sport #pogotowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61674ff5820612000adc9d81
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Przekaż darowiznę
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ale dostałeś już skierowanie na atroskopię? nie będę odkrywczy, ale w międzyczasie polecam poszukać opinii o dobrym fizjoterapeucie który w gabinecie posiada aparat USG. W ciągu godzinnej wizyty będzie w stanie coś podpowiedzieć jak sprawa wygląda od jego strony, czyli na pewno zaleci zestaw ćwiczeń, powie jakie są rokowania, co robić a czego unikać.
BezwzględnaBarmanka: miałem badanie rezonansem oraz USG, według USG wiązadło jest całe, według rezonansu podobno nie widać ciągłości. chodzi o LCL, jeden fizjoterapeuta uważa, że jest ok. jeden orotpeda nic nie zauważył. dwóch innych zrobiło badania i twierdzą, że zerwane. radiolog jak badał jeszcze manualnie twierdzi, że jest ok. ja czuję, jakby rwało coś. od urazu minęło 4 miesiące. USG czy rezonans jest dokładniejszy? #ortopedia #medycyna #zdrowie

Zaakceptował: Leszcz_Bagienny