Wpis z mikrobloga

  • 114
Powiem wam ze mam dopiero 26 lat a już chyba jestem za stary na to co sie #!$%@? na świecie. Poszedłem do kina - promowanie czarnoskorej kobiety i nadanie jej przydomku 007. Cokolwiek odpalam na netflixie, obowiązkowo wszedzie musza być tematy lgbt i kolorowi (nawet jak pasują do tematu jak pięść do nosa to i tak sie ich tam wpycha). Teraz oglądam informacje - twórca komiksu supermana napisał story gdzie syn supermana jest gejem i bedzie w związku z mężczyzną.
Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem jakis super konserwatywny ale jest juz tyle tego w mediach że już przytłacza mnie to. Za chwilę zwykły biały mężczyzna będzie pietnowany na każdym kroku.
#bekazlewactwa ##!$%@? #lgbt #lewackalogika #zalesie
  • 40
  • Odpowiedz
@Pioneer95: I potem się dziwią że chińskie bajki i inne produkcję z Azji zyskują na popularności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*Ja się uważałem kiedyś za lewaka, przeciw rasizmowi, dyskryminacji itp. Do tej pory pamiętam "dumę" za łebka jak dodali do panelu startowego Championship Manager 01/02 plansze "wykopmy rasizm z naszych boisk. Tzn. wciąż jestem przeciw tym rzeczom. Moje poglądy się nie zmieniły praktycznie wcale, ale teraz jestem
  • Odpowiedz
@Pioneer95 perdolish . Netflix potrafi dojepać z grubej rury. Rojst 97 i teksty o cyganach. A że główna postać lesba ? I co w tym złego? Życie ..
Black mirror i odcinek jak różowa napierdziela na murzyna.
Tak z głowy szybko pisze , więc nie pamiętam .. ale na netflixie też jest niezły pocisk na LGBT czy inne lewactwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Pioneer95: jeśli filmy, które oglądasz są amerykańskie, to zaskoczę Cię - tam widok murzyna nikogo nie dziwi. Prawie połowa ludności stanów jest nie biała.
A jeśli chodzi o LGBT, to jeśli orientacja postaci nie jest istotna dla fabuły (np seks->wpadka->niechciana ciąża itp), albo nie jest to produkcja historyczna o konkretnych osobach o znanej orientacji, to jakie to ma znaczenie kto z kim romansuje? Oczywiście poza tym, że to sprzeczne z naturą,
  • Odpowiedz
@Pioneer95: jest to popularny temat, to korporacje ciągną go ile wlezie.

Pamiętaj, że taka coca-cola zmieni barwy na tęczowe, jeśli ktoś u góry obliczy że to im przyniesie określony zysk finansowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Pioneer95: @MehowM: @Diasendi: @hejhej_lalala: @nochybaniebardzo: ale wy #!$%@? xDDD
Najczęściej oglądamy zagraniczne filmy i seriale. Więc nie ma co się dziwić, że pojawiają się tam ludzie np. czarni. Temat LGBT też jest poruszany aktualnie często bo ci ludzie żyją wśród nas i przez lata ich motyw w kinie oraz w serialach był olewany. A teraz wielce zdziwieni, że powstają takie seriale. I tak, korporacje też na tym
  • Odpowiedz
jestem za stary na to co sie #!$%@? na świecie. Poszedłem do kina - promowanie czarnoskorej kobiety i nadanie jej przydomku 007

@Pioneer95: ale taguj #problemyprawackiegoswiata
Czarnoskóre baby pokazują na filmach, No kto to widział, naprawdę. Schyłek ludzkości normalnie, przecież wiadomo ze ich to tylko w zoo się powinno widywać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Pioneer95: jaki jest limit czarnoskórych osób na film żeby wrażliwemu prawaczkowi nie pękła jego idealna, biała bańka w której żyje? xD zawsze mnie to zastanawiało
  • Odpowiedz
Wyszedłem dzisiaj z domu i zobaczyłem w sklepie dwie czarnoskóre osoby, a na ulicy homoseksualną parę trzymającą się za rękę. Mam już dosyć tej nachalnej propagandy.
  • Odpowiedz
Czarnoskóre baby pokazują na filmach


@advert: akurat w tym przypadku typ ma rację - autorzy na siłę wcisnęli tam tę postać tylko po to, żeby uradować mniejszości, bo napewno nie zrobili tego, żeby film był ciekawszy. ta postać była tak #!$%@?, drętwa i nic nie wnosząca do fabuły, że nawet trudno to opisać słowami.

a przecież mogli dać czarnoskórą babkę w rolę tej palomy na kubie - wtedy wszystko by się
  • Odpowiedz
ale co ma z tym wspólnego kolor skory


@advert: to, że akurat ta postać ma nieprzypadkowy kolor skóry i płeć.

nie mam nic od aktorki jako osoby, ale rozumiem krytykę postaci, którą zagrała i decyzji stojących za w ogóle stworzeniem takiej postaci.
  • Odpowiedz