Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jak ja się cieszę że nie muszę się srać z tym całym randkowym szambem jak czytam nieraz wpisy tu.

Cyrk na kółkach #!$%@?. Co byś nie zrobił to źle. Czasem nawet nic nie musisz robić i już jest źle.

Mozesz być spermiarzem, przegrywem, beciakiem, bialorycerzem, Chadem, 2/10,6/10,8/10. Obojętnie masz #!$%@?. I te wszystkie lajki, apki, randki i nagle o boże o #!$%@? kto za kogo płaci.

Jak ja się cieszę że mnie sobie różowa sama wybrała i nie musiałem się z tym cackać.
Wczoraj pykło 5 lat i każdy się doszlifował pod drugiego, nie ma bólów dupy o jakieś pierdoły, dogadujemy się tak że jeden drugiemu zdanie kończy. Raz na rok się jakaś kłótnia się zdarzy żeby nudno nie było to nie trwa to dłużej jak 2 dni.

Wszystkim wam tego życzę, bo ja pierdykam za cholere bym nie chciał się w tym matrymonialnym bagnie taplać. Oby się wam wszystkim udało jak najszybciej dobrze na drugą połówkę trafić i żyć długo i szczęśliwie bez srania się.

#tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 1
  • Odpowiedz