Wpis z mikrobloga

@oszukalinas: Niby jak wysokość ico ma wyznaczać czy coś jest scamem. Przecież jest dokładnie odwrotnie. Im większe scamy, tym więcej shitów sprzedają. A w ogóle po co te tokeny wszędzie. #!$%@? nieprzydatne do ni czego ale wydają przy okazji token, bo idioci je kupują i tak. Taka masakra to już 4-5 lat się dzieje
@Opposition_Fuhrer: no karty piłkarzy... dla jednych scam, ale weź pod uwagę, że są takie co się sprzedawały za kilka mln dolarów. tylko, że tutaj masz wersję nft. ¯\_(ツ)_/¯

ja bym za to 5 zł nie dał, no ale są tacy co ładują w to kasę...
@oszukalinas: Ludzie nie kupili zadnych kart ani udziału w zyskacjh tego scamu. Kupili tokeny które są niepotrzebne do niczego i w ogóle nie mają wartości. To tylko idioci kupują spekulacyjnie, tracąc w efekcie, Saldo rynku jest ujemne. WYgrywa tylko twórca tokenu, który je sprzedaje idiotom.
@Opposition_Fuhrer: no możesz kupować karty... to jest na ethereum. a fizyczną kartę byś kupił za 100k oiro? co za różnica? przecież fotkę piłkarza możesz sobie wydrukować, albo samemu zrobić kartę... mimo to ludzie płacą mnóstwo kasy za karty np baseballistów...
@oszukalinas: tak, lecimy do 3k bo chlop co wierzy ze wirtualni pilkarze sa warci grube pieniadze tak powiedzial. Ja #!$%@?. Ja wierze w ethereum ale te projekty sa w wiekszosci z dupy wziete a najbardziej chorzy sa ludzie ktorzy w nie wierzą