Wpis z mikrobloga

Czas się wziąć za robotę i zorganizować coś więcej niż tylko chlanie.... znaczy #piwowpoznaniu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po dłuuuugiej przerwie wraca.... werble.... #poznankreglebije ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Zapraszam serdecznie wszystkich na kolejne, trzecie już, spotkanie przy kręglach i piwie w Poznaniu.
Mam nadzieję, że frekwencja będzie jak największa, a obiecaną mam wizytę kilku osób z @wykop, prawda @a__s ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wyboru daję Wam dwa terminy podane poniżej w ankiecie. Wybieramy jeden do końca tego tygodnia. Do spotkania macie ponad miesiąc, więc czasu aż nadto, żeby wolne zorganizować i przyjechać spędzić ten wieczór z nami. Zachęcajcie innych do wzięcia udziału, znajomych czy dobre mordeczki w wykopu.

Kilka spraw organizacyjnych:
- Widzimy się w galerii MM w Poznaniu. MK Bowling.
- Na jednym torze gra 6 osób z opcją na 7
- Zbieramy wielokrotność tej liczby graczy, aż zapełnimy 7 torów
Najlepiej zając wszystkie tory. Swoboda i możliwość negocjacji lepszej ceny.
- Czas gry to 2 godziny
- Zjawiamy się 20 minut przed rozpoczęciem gry, aby każdy mógł wypożyczyć obuwie i wyposażyć się w piwo.
- Wstępna cena na osobę to 43 zł plus 4 zł za wypożyczenie obuwia (każdy wypożycza we własnym zakresie)
- Jeśli będziecie chętni to mogę załatwić wiadro piwa na każdy tor na start. Dopłata będzie uzależniona od tego co uda mi się wynegocjować. Zasada - wszyscy albo nikt. Plusujemy komentarz. Jeśli będzie ponad połowa chętnych na wiadro piwa na start to robimy to.
- Można wziąć osoby towarzyszące. Dobrze byłoby jednak dać palmę pierwszeństwa wykopkom. To w końcu dla Was robię to spotkanie. ()
- Kontakt bezpośrednio ze mną na pw. Wpłata środków na konto jest równoznaczna z deklaracją przybycia na spotkanie.
- Jeśli ktoś się nie zjawi sianko przepada. ¯\_(ツ)_/¯
- Ustalamy, że każdy kto się pojawi gra, więc płaci każdy.
- Wpłaty i zapisy ogólnie przyjmuję maksymalnie do wtorku przed spotkaniem.
- Na przeciwko jest pizzeria. Można zamówić jedzonko do stołu przy torze. Zamówienia we własnym zakresie.
- Po wszystkim mile widziana dalsza integracja na mieście. Mamy bliziutko kilka fajnych pubów, barów i klubów.

Wpis ten jest miejscem gdzie będą pojawiały się wszystkie aktualizacje. Polecam dodać do ulubionych i obserwować.
Zachęcajcie innych wykopków, nie tylko z Poznania. Liczę na wizytę delegacji w WWA, WRO, GDA i innych miejsc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W razie pytań i wątpliwości jestem dostępny. Można tutaj dopytać lub też bezpośrednio u mnie.

Do zobaczyska!!! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
#wykopiwo #poznan
Pobierz Pociongowy - Czas się wziąć za robotę i zorganizować coś więcej niż tylko chlanie.......
źródło: comment_1634035412ew8h9MVLCls016hKCXR6JX.jpg

W jakim terminie gramy? Początek o 18:00

  • 20 listopada 36.2% (136)
  • 27 listopada 63.8% (240)

Oddanych głosów: 376

  • 97