Wpis z mikrobloga

@Mintaa: Można też być debilem ale już korzystniejszą wersją jest uznanie kogoś za PiSowca. Nikt się nie kłóci o wyższość Konstytucji bo to już od 2005 roku wiadomo ale o uznanie, że ustawy Ziobry mają wyższość.
  • Odpowiedz
@Mintaa: Wy serio nie potraficie zrozumieć, że te dwie rzeczy przy minimum dobrej woli się w żaden sposób nie wykluczają?
Tylko jak się jest zajętym r-------------m demokracji, sądownictwa i tworzenia folwarku z państwa to może być trochę trudno...
  • Odpowiedz
a wy dalej uważacie że trzeba być Pro PIS albo Pro PO


@Mintaa: kiedyś tak nie uważałem, ale zmieniłem zdanie. No chyba że lubisz owoce morza, bo reszta to j----y plankton. I do tego plankton który i tak będzie prędzej czy później pożarty przez wieloryba. Kukiz anysystemowiec już poleruje berło Jarkowi. Narodowcy wielcy k---a patryioci robią laskę PiSowi. Z drugiej strony Hołownia zaraz się przyklei do PO. Lewica na razie
  • Odpowiedz
@Mintaa: Jak sam manipulujesz i wstawiasz mema który po prostu jest nieprawdą sprzyjającą pis'owi to albo można uznać że jesteś propis albo jesteś głupi i nie zdajesz sobie sprawy z tego co postujesz.
  • Odpowiedz
@MrNobody567: Mogę wstawić Lisa manipulującego zdjęciem dziewczynki z 2015 z Serbii podając że to z polskiej granicy ale to dalej będzie sprzyjać pisowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mintaa: Nie bo wtedy nie kłamiesz że lis manipuluje i go punktujesz.
A teraz wstawiasz kłamstwo wspierające pis i czy tego chcesz czy nie przyczyniasz się do korzystnej dla nich manipulacji.
Celem społeczeństwa demokratycznego jest dążyć do prawdy i podejmować właściwe akcje a takie bzdury "brudzą wodę" i po prostu psują całą jakość ustroju w którym żyjemy.(i tak to samo zdanie tyczy się lisa wstawiającego fejkowe zdjęcia)
  • Odpowiedz
@Mintaa: Idiota jesteś.
Czy twój mem sugeruję że konstytucja nie jest zgodna z prawem unijnym i dlatego napis konstytucja jest skreślony? tak
Czy konstytucja jest zgodna z prawem unijnym? tak na tym polegał cały traktat lizboński i artykuł 90 konstytucji. A co sugeruje twój głupi mem oczywiście że nie.
A teraz zgrywasz debila że niby chodzi o to że chodzą z koszulkami prawo unijne.
I jeszcze żeby było zabawniej to
  • Odpowiedz
Ile wam w końcu płaca bo to już wszystkich ciekawi. Ile bakiewicz dostał każdy wie a takie szaraczki ile się im płaci?
  • Odpowiedz
@Lukardio: ze niby nie mozna sie nabijać z idiotow opozycji i nie byc z PIS? PIS jest u wladzy tylko dlatego bo opozycja tak niekompetentna ze czasem mam wrazenie oni robia to specjalnie zeby utrzymać ich przy władzy.
  • Odpowiedz
Konsty!!! a nie czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mintaa: przez kilkanaście lat było wszystko ok ale gdy PiSowi to nie na rękę to nagle mamy wyrok jaki mamy. Wyrok ogłoszony przez Trybunał w którym zasiada prokurator z PRL i dwóch dublerów. To naprawdę brzmi legitnie. I właśnie przed taką sytuacją jaką mamy ostrzegali protestujący w obronie konstytucji.
  • Odpowiedz
@Mintaa: Trzeba być anty (wstaw nazwę partii) i wybierać możliwie najmniejsze zło. Nie będziemy mieć innego lepszego wyboru dopóki ze społeczeństwa nie odejdzie znaczna część postkomunistycznych dziadów.
Mobilizacja młodszej części społeczeństwa do głosowania, powiedzmy na liberalną partię, samoczynnie zmobilizuje wspomnianych dziadów, którzy mają liczebną przewagę do głosowania na taki PiS. Jeszcze trochę potrwa zanim polskie społeczeństwo będzie gotowe na prawdziwie liberalną partię.
Obecnie (według mnie) najmniejszym złem, które mogłoby wygrać
  • Odpowiedz