Wpis z mikrobloga

Light novel Kara no kyoukai za 85 zł za wszystkie trzy tomy. Toż to taka promocja że mam ochotę kupić drugi raz. Bierzcie i czytajcie. Cały świat nam zazdrości oficjalnego przekładu na rodzimy język (nie wyszło nawet po angielsku).

Po przebudzeniu się z dwuletniej śpiączki, Shiki Ryōgi traci pamięć, ale w zamian zyskuje Mistyczne Oczy Widzenia Śmierci, które pozwalają jej zobaczyć śmierć wszelkich bytów. Odbijający się w nożu Shiki codzienny, zwykły świat nieustannie miesza się z innym, niezwykłym... Puste granice, pierwotnie wydane jako legendarna już amatorska publikacja, to powieść, która zapoczątkowała w Japonii ruch "nowej fantastyki" i zyskała status historycznego arcydzieła.


https://mangastore.pl/puste-granice-ogrod-grzesznikow-pakiet-tomy-1-3-p-2434.html

MyAnimeList

#fate #karanokyoukai #anime #ksiazki #czytajzwykopem
  • 5
@visas: może w paru innych językach się ukazało ale po angielsku to mają tylko jakieś angielskie fanowskie tłumaczenia przy czym jedno z nich dużo przekręca względem oryginału a drugie to nie wiem. nie wiem czy w ogóle są kompletne
@Daleth2202: W tamtym roku Dango zrobiło legitne -50%, bo sam kupiłem kilka mang. Kotori nie pamiętam czy robiło ale za to na urodziny mieli -50% na wszystkie swoje mangi. Pamiętam, że Waneko zrobiło taką przecenę, że na gildii nadal było taniej. SJG nie zrobiło nic, a JPF zrobił promkę chyba -30% ale tylko na wybrane tytuły. Hanami też coś tam robiło ale nie pamiętam jak to wyglądało.