Wpis z mikrobloga

@pablo397:

że pracują nad jakimś systemem frakcyjnym

Pracowali to i nad tym przed premierą bo i w grze były resztki skryptów od tego, na to że cokolwiek z tego dokończą (jak i ten system "świadków przestępstw" i dzwonienia na policje) to bym raczej już nie liczył.

Jeżeli będą jakieś rzeczy "mechanicznie nowe" to już chyba nie będą za darmo tylko pójdą w pakiecie do ep1 czy jak sobie tam ten
  • Odpowiedz
@pablo397:
¯\_(ツ)_/¯
Nie wiem, ja już nic dawno nie słyszałem chociaż wszystkie kontakty już dawno wyschły, w co oni się tam jeszcze bawią to już im boże pobłogosław bo chyba mało kto już na to czeka.

Jeżeli im mogę coś przyznać to, że konsekwentnie wszystkie kryzysy biorą na przeczekanie. Nie wiem czy jest to najlepsza strategia i czy teraz już będzie z tego jakiś "wielki comeback" ale po takim czasie
  • Odpowiedz
@pablo397: zacznijmy od tego, że ta gra została tak skopana od podstaw, że w połowie (jeśli nie wcześniej) gry, V staje się takim koksem, że ona sama jest frakcją, która decyduje o być albo nie być wszystkich pozostałych. To na #!$%@? komu współpraca z jakąkolwiek frakcją jak może se sam wszystkich #!$%@?ć w drobny mak, myk i nie ma moxów? W ogóle na co światu jeszcze jeden crap CDPR? niech
  • Odpowiedz