Wpis z mikrobloga

ja zawsze


@Trollwykopowy: albo ci dupa stwardnieje od życia i roboty w polsce, albo będzie źle
tacy jak ty to od dziesiątek lat są wyłącznie wyjątki, które można liczyć na palcach rąk, a nie garściami
ale dobrze że jebłeś od razu, szkoda nerwów żeby je tracić przez 8h na zjebów którym stara nie dała bo nie zarobili na cotygodniową wizytę w salonie golenia owiec (σ ͜ʖσ
@Trollwykopowy: Mnie wkurzało, bo mi zawsze największe mameje wciskają, ale już dawno mam wywalone, a robię na akord, więc taki nowy wstrzymuje innych nie tylko mnie, bo blokują sie wczesniejsze etapy. Gurła, albo się zwalniają, albo zabierają mi bardziej ogarniętych na inne stanowiska tak jak ostatnio. Wyszkoliłem mło0dego w jeden księzyc #pdk tak, że dobrze ogarniał nie tylko nasze stanowisko, ale też inne, to mi go zabrali na inne stanowisko, a
@Trollwykopowy Jak się przyjąłem w NL na magazynie to też była taka procedura ze przez 2 czy 3 dni cię tam uczyli, mi w miarę to szło i już na drugi dzień sam pracowałem, ale była taka sytuacja że przyszedł gościu i uczyła go taka laska, straszna franca no i tam w słupkach miała 75 czy 70 % i poszła i powiedziała że koleś nic nie robi i ona chce żeby go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Trollwykopowy: nie przejmuj się, to #!$%@? standard, ja zawsze jak mi takie kocopoly #!$%@? to siedzę cicho z grobowa mina, po czasie to oni jeszcze większego #!$%@? dostają bo ich głupie gadki na nic są, praktycznie zawsze mówią to osoby albo które maja bardzo nie szczęśliwe życie i są sfrustrowani nim i muszą się na kimś wyżyć albo normictwo/janusze/grażyny etc etc

W każdym razie to fakt, atmosfera i ludzie w pracy
albo ci dupa stwardnieje od życia i roboty w polsce, albo będzie źle

tacy jak ty to od dziesiątek lat są wyłącznie wyjątki, które można liczyć na palcach rąk, a nie garściami

ale dobrze że jebłeś od razu, szkoda nerwów żeby je tracić przez 8h na zjebów którym stara nie dała bo nie zarobili na cotygodniową wizytę w salonie golenia owiec (σ ͜ʖσ)


@