Wpis z mikrobloga

stary cap już dawno powinien gnić, piękny to będzie dzień dla naszego kraju gdy ta kreatura wyciągnie nogi #!$%@?


@v1lk: Można karakana nie lubić bo to oszołom, ale życzyć komuś śmierci to poziom neuropek. Zabawne, że wszyscy czekają na mesjasza z Brukseli jak zaprowadzi ponownie "ład" w Polsce, tylko mam nadzieję, że nie liczysz na obniżenie podatków i zniesienie 500+ bo oni planują jeszcze zwiększyć socjal XD Wiara w polskich
  • Odpowiedz
@Wextor

@v1lk: Przyjdą następni


Może i tak, ale nie będą to osoby stare do tego stopnia że ich głos w sprawach przyszłości nie powinien się liczyć, myslis że do setki będą rządzić? W takim razie po co? Przeciez to nie ich przyszłość tylko nasza i ludzi młodych, nie jakiegoś bezdzietnego starca który uważa się za zbawcę narodu, a tak naprawdę jest starym capem przesiąkniętym nienawiścią, I taki właśnie zdechnie
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity czy ja powiedziałem ze na kogoś czekam? Odkad żyje to tylko słyszę #!$%@? Po albo PiS, Tusk albo Kaczyński, I rzygać się chce jak kilkadziesiąt lat spoleczensntwo skupia się tylko na dwóch idiots sobie podobnych, nikt, powtarzam nikt z nich, ani jedna grupa w rządzie nie walczy o faktyczne dobro społeczeństwa a tylko jak wydoić jeszcze bardziej nasz kraj i ludzi, obrzydliwe zachowanie za które mam nadzieję zostaną rozliczeni za
  • Odpowiedz
Nie, ja tej ludzkiej #!$%@? życzę wszystkiego co najgorsze i śmierci medialnej, społecznej, zawodowej i życiowej, tak żeby zdychając ten #!$%@? wiedział że jego życie przyniosło tyle co zesranie się gołębia na szybę samochodu


@v1lk: Przedawkowałeś politykę, targają Tobą niezdrowe emocje, które nie zmienią nic, a jedynie będziesz się #!$%@?ł.
  • Odpowiedz