Wpis z mikrobloga

@boskakaratralalala tylko wytłumacz mi skąd się wzięło takie stężenie na blokowisku? Przedmuchalo z Bajana czy zza Przybyszewskiego? Bo tam kojarzę że są najbliższe miejsca gdzie ludzie mogą mieć swoje źródła ogrzewania. Jeśli przedmuchalo to chyba powinno też rozrzedzić. Z innej beczki to kto płaci za te pomiary i dba o ich poprawną kalibrację? Serio pytam nie żeby podważać pomiar.
@Pegos: wystarczy otworzyć okno i powąchać powietrze. Teraz mamy wyostrzony ten zmysł więc smród jest bardzo wyczuwalny. Z biegiem dni będzie co raz bardziej przytępiony i takie poranki będą traktowane jako te ze świeżym powietrzem. Według mnie pomiary są jak najbardziej prawidłowe bo odzwierciedlają to co czuć w powietrzu choć wiele w takim rozumowaniu metody naukowej nie ma.
@boskakaratralalala: @boskakaratralalala:
@nieaktywny_88 no to chyba nie bo u mnie (okolo800m od tego punktu pomiarowego) nie czuć smrodu. Więc nadal pojawia się pytanie skąd te cząsteczki się biorą. Kto płaci za jego działanie i pilnuje kalibracji urządzenia.
@nieaktywny_88: niewykluczone jednak mało prawdopodobne aby oczyszczacz powietrza tego nie odnotował swoim czujnikiem ale jeśli obaj mamy uszkodzone sensory to nadal nie wyjaśnia skąd na blokowisku wziął się taki a nie inny odczyt.