Wpis z mikrobloga

Kurde, bylem dzisiaj w klubie i #!$%@? mi sie tanczylo, tak jakbym nie umial, bo ciezko mi sie bylo wpasowac w klubową muze... I moze nie umiem, ale jakos do takiej tanczenej popowej czy discopolo tańczy mi sie o niebo lepiej bo moj taniec da sie wtedy dopasować do rytmu. Nawet niektorzy chwalili moje tance na weselu 2 tygodnie temu, ale jak jestem w klubie to do takiej muzy typu łubudubu no nie idzie.. Dodam tylko, ze nie tancze w klamrze tylko trzymajac obie rece partnerki. Troche tez nią tłuke innych przy obrotach, jak jest tłum xd

W klamrze jakos nie umiem tanczyc. Jakies tam niby znam kroki, ale nie wiem czy sa takie jak trzeba, bo wydaje mi sie ze ludzie teog nie znają xd ostatnio sie mnie jedna pytala co to za kroki

Polećcie mi jakis kurs online(moze byc nawet platny w ostateczności)
albo dajcie jakieś hasła ktore mozge wpisywac w google zeby sie nauczyc odpowiednich krokow(i moze cos jeszcze) do tańca w klubowych rytmach

#taniec #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 7
@sidhellfire: Nie jestem pewien co masz na myśli, ale przeszkadza w takim sensie, ze nie umiem dopasować tego co umiem to tych rytmów. Moze jakbym sie nauczyl tanczyc w ramie(kroki glownie) to bym jakos dal rade

Przy muzyce popowej juz mysle ze dosc rytmicznie mi to wychodzi, tyle ze oprocz obrotow ktore ciagle robie, tez nie tancze w ramie tylko sie obracam trzymajac obie rece partnerki przyciagajac do siebie i odciagajac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie umiem dopasować tego co umiem to tych rytmów.
@lastro: niestety nie ma magicznych kroków, które sprawdzą się w każdej muzyce. Dodaj fakt, że w takim pospolitym klubie DJ puszcza często zupełnie nietaneczne remixy, do których można się tylko gibać jak #!$%@? rezus, a i kobiety w takich przybytkach też nie potrafią tańczyć. Polska to nie jest tak taneczny kraj jak te z południa. Środowisko ludzi tańczących trzyma się swoich imprez,