Wpis z mikrobloga

@przodowyryl: takie pytanko: czy przy pomocy namiotu, płacht, folii, etc., można bez rozpalania ognia przetrwać w takim śpiworku profesjonalnym? innym słowem, jak wielki i gruby, ciepły kokon trzeba odpierdzielić, żeby w miarę stabilnie i bez ognia lub ogrzewacza przetrwać kilka dni lub nawet dłuzej?
@Fritzowski: Bardzo, mega mi się podoba, że obcuje z naturą, nie ma innych ludzi, nikt mnie nie ocenia i nie patrzy na ręce.
No i do tego fajny klimacik

@mit-nick: Jasne, że tak. Zależy od temperatury i od danej podpinki, śpiwora, bielizny i ubioru ale spokojnie rzędu -20*C myślę.

@100kW: celem było sprawdzenie, jak moje ciało (plecy) reaguje na obciążenie w plecaku, czy plecak fajnie to rozprowadza (sprawdzenie systemu
przodowyryl - @Fritzowski: Bardzo, mega mi się podoba, że obcuje z naturą, nie ma inn...

źródło: comment_1633804759rDHSBSewIHgfVYgtDXnCMB.jpg

Pobierz
@destruktiv_komando: srednio sie z toba zgodze. Hamak ma ten plus, ze spisz nad ziemia wiec wszelkie nierównosci terenu cie nie obchodzą. Hamak z decathlon miesci sie do kieszeni bojowke i wazy 200gr.Namiot by był mały i lekki musi swoje kosztowac, laten spanie w nim ma sredni sens. Jak nie jade na nocke to biore piwko, książkę i rozwieszam hamak nad rzeką
@przodowyryl: malymi kroczkami do przodu kolego. Pamietaj by hamak przy wieszaniu byl mocno naciągnięty, po wejsciu do niego i tak złapie troche luzu. Jesli zamierzasz spac w hamaku to musisz zorganizowac sobie ocieplacz, koc lub kokon jak otul. Zima sama karimata to jednak za malo