Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_3nKi_: Mieszkam 30 mil od miejsca zdarzenia. Znam sprawę od znajomego którego syn chodzi do tej szkoły i z tego co wiem był prześladowany (głównie w social mediach).

Metropolia DFW to jeden wielki burdel (odkąd demokraci przejęli to miasto), takie strzelaniny są na porządku dziennym. Do głównych mediów dochodzą tylko gdy coś takiego dzieje się w szkole. Ponad rok temu przeniosłem się na peryferia (typowe miejsce dla rednecks). Jest spokojnie
  • Odpowiedz
Tak, powiedzieli że za dużo broni XD


@amperrowwer: Nic nowego xD. Dla nich broń jest zła, a nie osoba, która z tej broni strzela xD. Jak zabijesz kogoś nożem, to dla lewaczków jest to problem samych noży, a nie osoby, która tym nożem kogoś zabiła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_3nKi_: lewaki to akurat mocno postulują ban na broń palną posługując się dokładnie takimi przykładami. Ja tam sobie postrzelać lubię, chociaż podobno lewakiem jestem xD
  • Odpowiedz
lewaki to akurat mocno postulują ban na broń palną posługując się dokładnie takimi przykładami.


@Leniek: Przecież człowieka można zabić na różne sposoby. Broń to tylko jedna z wielu narzędzi, które odbierają życie. To ludzie powinni być prześwietlani, bo to w końcu oni pociągają za spust. Gość widać, że pozował na jakiegoś młodego gangusa. Prędzej czy później strzeliłby lub zadźgał kogoś. Broń palna nie raz uratowała oraz zabrała komuś życie.

W
  • Odpowiedz