Wpis z mikrobloga

cześć, jestem nowy na tagu, trochę poczytałem, posiedziałem, ale dalej brak mi wiedzy w tym temacie

co polecilibyście 21 latkowi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poprzednio używałem tego Diora w pic poniżej (eau de toilette), spodobało mi się takie drzewne pachnidło, szukam czegoś podobnego czym mógłbym psikać się codziennie, żeby był trwały i miał jakąś projekcję (ten dior miałem wrażenie, że jednego dnia wytrzymywał długo na skórze i sam go czułem po jakichś ~4h, innego dnia psiknąłem i po jakichś 3h czułem go po zbliżeniu do nadgarstka) ewentualnie mógłbym kupić jakiś zestaw perfum tego typu rozlanych po 10ml

budżet: raczej tak do 250-300zł

jak znacie inne ciekawe, wyróżniające się zapachy, dla osoby w moim wieku również nie pogardzę i sprawdzę/poczytam o nich :)

#perfumy
piotrking4 - cześć, jestem nowy na tagu, trochę poczytałem, posiedziałem, ale dalej b...

źródło: comment_1633781670yxLR8zH3D8FFv7fdML5Q94.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
cześć, jestem nowy na tagu, trochę poczytałem, posiedziałem, ale dalej brak mi wiedzy w tym temacie

co polecilibyście 21 latkowi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@piotrking4: Uciekać czym prędzej póki masz pieniądze w portfelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piotrking4: Dla 21latka Dior Homme to byl imho taki sredni wybor. To bardziej wieczorowo-biznesowy zapach, niż daily, ale kto co lubi.
Na daily, dla młodego polecam bardziej Pradę L'homme, YSL Homme, JPG Le Male, Encre Noire, Burberry London
  • Odpowiedz
@Mekeke2: imo te twoje propozycje też średnie, encre na daily to xD, le male outdated, burberry i YSL kulawe parametry, Prada spoko
@piotrking4: ja bym polecił montblanc Explorer, sprawdź go jest super na codzienny użytek
  • Odpowiedz
@Odbuta: Skoro Dior Homme na daily, to bardziej daily już jest Lalique. Prędzej to widzę dla 21 latka.
Zawsze może też zainwestować w Montblanc Individuel.
Ale to oczywiscie moja indywidualna ocena, możemy miec rozne zdanie
  • Odpowiedz
@piotrking4: Prada l'homme jest dosyć udanym zapachem, fajnie sprawdza się moim zdaniem właśnie na codzień. Erosy czy inne One Milliony bym odpuścił, chyba że chcesz pachnieć jak co drugi sebek. Fajnym zapachem z mainstreamu jest jeszcze np. Armani eau de Nuit, podobnie jak w pradzie jest tam wyczuwalny irys. Guerlain l'homme ideal edt fajny wybór jako taki wiśniowy słodziak bez przesadnej ulepności.
  • Odpowiedz
Poczytałem troszkę o tych so mi proponowaliście i zastanawiam się nad Armaf
Club de Nuit Man Intense, chyba pójdę w to, cena też nie wygórowana to można przetestować

Montblanc Explorer też podobno spoko, ale w opiniach u Armafa widzę, że jest to jeden z najlepszych klonów Aventusa, nie wiem ile w tym prawdy i się na tym nie znam ale kusi mocno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mekeke2: to, nie rozumiem czemu le male miałby nie być dla 21-latka. Sam go nosiłem w tym wieku, dobrze się z tym czułem i generalnie podobał się rówieśniczkom.
  • Odpowiedz