Wpis z mikrobloga

@technojezus:

Do MMO czy innych gier stritce konputerowych nie potrzeba komputera za kilkanaście tysięcy zł. Też zawsze myślałem, że co to za gra na konsoli, kiedy zagrałem zmieniłem zdanie.


A kto mówi o PC za kilkanaście tys. zł? Po prostu chcę grać komfortowo. Obecnie na moim ponad 6 letnim sprzęcie gram na minimalnych ustawieniach a i tak potrafi mi się gra zaciąć na loadingach potrafiących trwać kilka minut. Ja wiem, że
  • Odpowiedz
@potente: A co najlepsze, 3060 da się kupić na luzie poniżej 3k zł normalnie xD
Więc dill taki nijaki xD

Plus, widać jak zajebiste zasady i kolejki są, miała być 1 sztuka na osobę. A gość magicznym trafem ma 2/3 xD
  • Odpowiedz
@potente: #!$%@?ć cię panie michał. Wiedziałem, że sporo ludzi kupi tylko po to żeby zarobić. ha tfu na takich januszy.
Dziękuję również kompaczom że takie obrazki mają miejsce. To jest chore żeby zagrać trzeba koczować kilka godzin przed sklepem na szansę zakupu gpu. Jak w #!$%@? komunizmie.
  • Odpowiedz
@fi9o: No teraz to już beka, jak już macie bebechy kompa w konsolach xDD Jak tak to zawsze ktoś #!$%@? statystyki ile % użytkowników Steama posiada najnowszwego xx80Ti i się śmieje, ale jak już ktoś stoi w kolejce żeby takie coś nabyć to się #!$%@? też ktoś taki śmieje. No idiotyzm
Z tego co pamiętam to były też niedobory konsol, więc nie ciesz się tak, bo jakaś banda ciułaczy zrobi to
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz: kiedyś stałem z czteropakiem w biedronce prawie 10 minut, ale wciąż byłem dwudziesty ósmy w kolejce bo w biedronce są zawsze kolejki i to olałem, ale był tam taki paweł ze szkoły, z którym potem poszedłem już na lody i namówiłem pawła, żeby w biedronce nie kupował, bo tam zawsze kolejki i potem już na lody poszliśmy i do żabki i do domu prosto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phyrexia2: mam sprzęt xsx, w laptopie 1650ti, wszystko co mi potrzeba. Kupiłem bez żadnego koczowania jak bezdomny po kawałek krzemu ( )
  • Odpowiedz
@fi9o: A masz też świadomość jak wygląda rynek od dwóch lat?
Sam bym nie stał po te karty, ale jeżeli ktoś tam stoi żeby wymienić sobie GPU to ja go rozumiem.
  • Odpowiedz