Wpis z mikrobloga

Hej, byłby ktoś chętny na kurs z krypto? Mogę nagrać jakieś filmiki gdzie tłumacze jak się wkręcić, w co warto i kiedy się wycofać. Ogólnie doświadczenie mam, już jakieś siano wrzuciłem nawet na giełdę, więc nie ma się o co obawiać. Koszt takiego filmiku wyceniamy z kumplami na 140, za mniej nie opłaca się wynajmować studia #ktyptowaluty #gielda #inwestycje
naq_one - Hej, byłby ktoś chętny na kurs z krypto? Mogę nagrać jakieś filmiki gdzie t...

źródło: comment_1633721436oT23vASFq1UclC3xWbVUvk.jpg

Pobierz
  • 16
@gosciu82: ja to nie jestem pewny co do pierwszego. Bitcoin ma palmę pierszeństwa i to jest jego główna wartość, poza tym eth biję go na głowę ze wszystkim, łącznie z planowanym przejściem na proof of stake.
@gosciu82: dzień dobry, dlaczego wyzywasz od naganiaczy? Masz jakieś przesłanki ku określania mnie takimi epitetami? Proszę najpierw się zapoznać z moim portfolio, przed używaniem takich określoń. Simpie.
@naq_one: naganiasz na jakiś chłam - filmik który pewnie gówno wyjaśnia i mówi - wejdź w to to to i to bo może urośnie , a wyczytałes tak na Reddit xdd szkoda mi czasu na takich jak ty - sezonowcow którzy pojawiają się jak grzyby po deszczu przy hossie. Wtedy każdy jest kozakiem