Wpis z mikrobloga

zacząłem przełamywać swoją nieśmiałość i zacząłem mówić do obcych kobiet na ulicy "cześć". oczywiście póki co żadna jeszcze nie odpowiedziała, ale co się dziwić biorąc pod uwagę moją mordę orka 2/10. może ciulowy sposób na podbicie pewności siebie, ale zawsze lepsze to niż nic
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu
  • 12
  • Odpowiedz
@Mystoo pamiętaj że część z nich może być po prostu onieśmielona że ktoś obcy mówi do nich część. BTW super, fajnie że na tagu znajdują się jeszcze ludzie którzy coś robią, tak trzymaj!
  • Odpowiedz
@walkie12: robię, ale jestem zdesperowany. nie chce być do końca życia prawiczkiem. też chciałbym trochę pokorzystać z życia i zaliczyć przynajmniej te parę panienek, ale moja ohydna twarz, trudny charakter i kontrowersyjne poczucie humoru skutecznie mi to uniemożliwiają :/
  • Odpowiedz
@Mystoo: ogólnie jeśli zależy ci na śmiałości do ludzi i przede wszystkim kobiet to rób tak dalej bo zawsze to jakiś krok, spróbuj z czasem może rzucić jakąś anegdotą może w drodze na autobus jak jakąś na przystanku spotkasz albo może z kasjerką pogadaj, zawsze to coś
  • Odpowiedz
@Kebab_po_browarze: no do kasjerek też staram się zagadywać. raz kiedy sobie zajarałem zioło i poczułem się pewniejszy siebie to się przełamałem i podbiłem nawet do jednej dziewczyny która sama siedziała na ławce w parku i zaczynałem ją zagadywać, ale okazało się, że to było ukrainka, coś tam powiedziała po ukraińsku do mnie i szybko uciekła :/
  • Odpowiedz
@Mystoo: Moim zdaniem nie ma innej rady niż oswojenie się z seryjnymi porażkami, a poprzez takie mówienie "cześć" tego nie zrobisz. Z tą Ukrainką już lepsza akcja. Jeszcze kilka takich zlew dostaniesz i może oswoisz się z myślą, że od tego się nie umiera ;)
  • Odpowiedz
@Mystoo to co robisz nie ma sensu, bardziej postaraj się angażować w jakieś zajęcia, gdzie będziesz miał kontakt z kobietami. Randomowe nie masz szans na sukces
  • Odpowiedz
@Mystoo: jak brzmi to twoje czesc? Cz cz cz czesc czy normalnie?
Bo jesli nie masz najmniejszego problemu powiedziec to nalezy zrobic krok dalej jak pisza wyzej i zwyczajnie pogadac cokolwiek..
  • Odpowiedz
@PeterFile: normalnie mówię i uśmiecham się przy tym patrząc w oczy. jeszcze chyba na trzeźwo nie byłbym w stanie się przełamać żeby zrobić krok dalej
  • Odpowiedz