Wpis z mikrobloga

@CrazyxDriver: wiedźmin też klasyka, grałem we wszystkie części ale Dziki gon pozamiatał, 200h mi zeszło bym się nasycił grą i jej klimatem.

@TrueGrey: kocham

I don't want to put the world on fire


@PanBober: sorki taka prawda, aczkolwiek gameplay jak najbardziej na plusie no i dialogi, ale muzyka meh
  • Odpowiedz
@Greensy: W cywilizowanych i rozwiniętych niemczech, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Puszczają mu muzyke z gothic 3. Kiedy chłopak powie że mu się nie podoba to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do muzyki z gothica
P.....r - @Greensy: W cywilizowanych i rozwiniętych niemczech, kiedy córka przyprowad...
  • Odpowiedz
@PanBober:

Kiedy chłopak powie że mu się podoba to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny.


Miałeś tam drobny błąd, poprawiłem już specjalnie dla ciebie ;).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Greensy: z mniej o oczywistych rzeczy od thps czy gta to bardzo miło wspominam soundtrack z life is strange (duużo wniósł do gry) i z VVVVVV, czyli takiego chyba dość zapomnianego indyka. Może nie słucha się tego wybitnie bez kontekstu gry, ale kompozycje są fajne.
msichal - @Greensy: z mniej o oczywistych rzeczy od thps czy gta to bardzo miło wspom...
  • Odpowiedz
@Lordon: znam na pamięć wszystkie stacje
Aczkolwiek vc>sa

master sounds

@Krzemol: powiew świeżości, choć wyścigówki to nie moja para kaloszy.

@msichal: life is strange jest na moim bucket list, z tego co słyszałem to warte zagrania.
  • Odpowiedz
@Krzemol: powiew świeżości, choć wyścigówki to nie moja para kaloszy.


@Greensy: No mi OST pierwszego Gran Turismo siadł idealnie, ba i to dzięki niemu poznałem mało znaną w Polsce kapelę Feeder którą polubiłem na tyle że już dwa razy byłem na ich koncercie w UK :D
  • Odpowiedz