Wpis z mikrobloga

Powie mi ktoś jakie są różnice valoranta a csgo? Chodzi mi głównie o takie taktyczne różnice, np o to czy przeciwnicy słyszą przełączanie broni? Czy w pierwszej rundzie raczej powinno się grac z kevlarem? Skille>bronie? Są jakieś bronie, które raczej nie warto kupować? Najlepsze postacie dla doświadczonych i początkujących? #valorant
  • 9
  • Odpowiedz
@Agilled postacie sam musisz wybrać pod siebie, w jaki sposób ci się najwygodniej gra, co najchętniej byś używał i z czym ci dobrze idzie. W pierwszej rundzie zazwyczaj kupuje się mały Kevlar, ghosta lub Frenzy. Zalezy też od postaci i od umiejętności agenta. Reyna nie musi brać keva bo ma heala. Jak biegniesz to na minimapie masz takie kółko - w tym promieniu przeciwnik może slyszeć odgłosy które wydajesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KrystJan: @Agilled:
Słychać za to dosyć wyraźnie upuszczenie bomby przez przeciwnika, słabiej słychać odgłos skoku, upadku np z lekkiego podwyższenia. Dodatkowo jak zawodnik z twojego teamu zabije kogoś kto niósł bombę to narrator mówi że leży ona na A,B lub C
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agilled: w valorancie może się wydarzyć dosłownie wszystko, bo liczba skili jest dużo większa niż w csie. Ciężko powiedzieć która gra jest lepsza od względem taktycznym
  • Odpowiedz
@Saly: źle zrozumiałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°), chodzi mi tylko o różnice w graniu, a nie która gra jest lepsza/gorsza, bo takie wojenki mnie nie obchodzą, ale to prawda, bo swojego czasu dużo grałem w cs'a, a w valoranta na start łatwo nie jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz