Wpis z mikrobloga

@piaskun87: To dość ironiczne, bo UE bardzo długo przyzwalała na uznaniowość wyroków w Polsce zapadających wobec szarych obywateli. Myślę, że polskie sądownictwo to była sprawa do uporządkowania dla UE jeszcze przed przystąpieniem Polski, ale z jakiegoś powodu nikomu w Brukseli to nie przeszkadzało. Dziś UE ma okazję sprawdzić na swojej skórze jak to jest mierzyć się z bandą gangsterów i bandytów u władzy i nie móc nic z tym zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ameneos:

nie istniejesz poza UE. Nikt Ci nie da nawet w połowie tak korzystnych warunków handlowych. Skończą się też całkiem inwestycje zagraniczne. Do tej pory jeszcze przymykali oko na wariatów z pisu. Jeszcze dostaniesz zaporowe cła i być może sankcje. Tak samo wrócą paszporty i jeszcze wizy.


Prędzej czy później Unia ze względu na dwubiegunowość gospodarczą i lewactwo tam zasiadające upadnie.
Ten twór wymusza na krajach niżej sytuowanych podporządkowywanie się jej coraz to głupszym decyzjom, które doprowadzą do
  • Odpowiedz
@AerodynamiC: ale urojenia xDDD

Niemcy i Francuzi nie z----------ą u Jeana czy Hansa biznesu, nie k----ą wiecznie na otoczenie, żyją swobodniej i spokojniej niż Polacy z chowu klatkowego - ale to oni są bliscy upadku, nie tenkraj bez wizji gospodarczej poza Juche na miarę naszych możliwości, z dwukrotnie już upadłą służbą zdrowia i milionami wykształconych ludzi zastanawiającymi się czy to już czas w---------ć z Ojczyzny do cywilizacji zachodniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SRzeyamlon: no i czytaj czlowieku nieuków... Od ratyfikacji traktatu z Lizbony mamy obowiązek przyjęcia euro, który to traktat przyjęliśmy w referendum. Wszystkie inicjatywy z obszaru wspólnej polityki obronnej i bezpieczeństwa są miedzyrzadowe i ue ma tylko kompetencje wspierajace i niczym zarządzać nie będzie. Nie da sie byc w ue i wybierac co nam sie podoba a co nie. I tyle by bylo z wyzszosci konstytucji. Albo zmiana, albo polexit
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: no i czytaj czlowieku nieuków... Od ratyfikacji traktatu z Lizbony mamy obowiązek przyjęcia euro, który to traktat przyjęliśmy w referendum. Wszystkie inicjatywy z obszaru wspólnej polityki obronnej i bezpieczeństwa są miedzyrzadowe i ue ma tylko kompetencje wspierajace i niczym zarządzać nie będzie. Nie da sie byc w ue i wybierac co nam sie podoba a co nie. I tyle by bylo z wyzszosci konstytucji. Albo zmiana, albo polexit


@
  • Odpowiedz
Niemcy i Francuzi nie z----------ą u Jeana czy Hansa biznesu, nie k----ą wiecznie na otoczenie, żyją swobodniej i spokojniej niż Polacy z chowu klatkowego


@InsanelyIncredibly: Tak się składa, że byłem na zachodzie w czasie gdzie ten jeszcze opływał w wyobrażeniu takich wykopków jak Ty i wcale nie jest tak jak piszesz. Byłem tam zarówno ja (pochodzę z małej wioski) jak i wielu moich znajomych, po czasie wszyscy wrócili, a powód?
  • Odpowiedz
@specjalista_gamoniu: powiedz mi konpederacki geniuszu ekonomiczny, absolwencie paruweczkowej szkoły ekonomii.

Jeżeli kupujesz z kolegą maszynę do produkcji paruweczek, żeby stworzyć własne paruweczkowe imperium, tak jak pan krul powiedział i maszyna kosztuje 100 tysięcy złotych, twój kolega wykłada 80k, a ty 20k, to czy to znaczy, że jesteś stratny 20k?
  • Odpowiedz
@specjalista_gamoniu: powiedz mi konpederacki geniuszu ekonomiczny, absolwencie paruweczkowej szkoły ekonomii.


Jeżeli kupujesz z kolegą maszynę do produkcji paruweczek, żeby stworzyć własne paruweczkowe imperium, tak jak pan krul powiedział i maszyna kosztuje 100 tysięcy złotych, twój kolega wykłada 80k, a ty 20k, to czy to znaczy, że jesteś stratny 20k?

@bacaa90: No ok kolega wyklada 80% ale pod warunkiem ze nie bede mogl sprzedac tego co na tej maszynie
  • Odpowiedz
: Jak to jest zatem możliwe, że zachodnie państwa również uważają swoją konstytucję za ważniejszą niż TSUE?


@Chris_Karczynski: a gdzie ja takie coś napisalem? Wyśmiałem mema (tzn wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)) po prostu, że jest płytki
  • Odpowiedz