Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@mrmydlo: też go dziś obejrzałem, niezły crimge w Polsce. Zdjęcia z jego pokoju po śmierci pokazują że też mieszkał średnio.
  • Odpowiedz
jakis Roman


@mrmydlo: Kołodki nie nazwałbym jakimś Romanem, jak spojrzysz kilka minut wcześniej w tym filmie to jako jedyny potrafi normalnie po angielsku z dżeksonem porozmawiać. Ale przyznam, że sceneria jest tragiczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mrmydlo: zapisałam sobie kiedyś komentarz, który ktoś wrzucił dawno temu pod tym filmikiem xD

#!$%@? mnie te polskie wiesniactwo, zero prezencji, tylko jakies emeryckie chleby z sola, tance narodowe i tance dzieci w szpitalu, wizyty w smierdzacych bieda ratuszach obok urzedasow z wlosami na wode i garniakami z bazaru-no #!$%@?, to wyglada jakby przyjechal do jakiegos maxymalnego zascianku,w ktorym pokazuja jakies staro-swieckie rytualy i udaja klase.#!$%@? mnie ten kraj,ta ciemnota narodowa,ta
  • Odpowiedz
@elokompaniero: wpisz w YouTube "ciekawe historie" i znajdziesz kanał o tej samej nazwie. Polecam wszystkie filmy na tym kanale bo są mega dobre! Mocne dokumenty i lektor ma świetny głos. Profesjonalna robota i tylko archiwalne nagrania.

Ten o Jaksonie jest w dwóch częściach. W drugiej części jest jego wizyta w Polsce.
  • Odpowiedz