Wpis z mikrobloga

nie rozumiem tego zachwytu SPD, mam platformy i SPD i oczywiście po wpięciu jest lepiej ale też dla casuala jest dużo minusów


@aphen: Jak na zjeździe spadną Ci nogi z pedałów i spadniesz jajkami na ramę to docenisz zalety spd. Do tego poprawia się wydajność kręcenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddin: kiedyś spadły i mało nie uderzyłem to fakt xd, wydajność to prawda ale ja np mam sytuacje gdzie wiem że dużo pewniej bym jechal w platformach i te cyrki na początku jak się #!$%@? po zatrzymaniu się na czerwonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiem że dużo pewniej bym jechal w platformach i te cyrki na początku jak się #!$%@? po zatrzymaniu się na czerwonym


@aphen: Jak się człowiek wprawi w spd, to nie ma cyrków i nie ma różnicy w pewności. Zwyczajnie się wypinasz. Chyba, że masz jakieś wynalazki, wtedy nie wiem.
czyli jak raz na rok jebnie o rame to ble, ale jak #!$%@? sie kilka razy na dzien przez SPD to ok xD


@Voltix: Po 2 dniach jazdy nikt się w SPD przez SPD nie wywala. Nie masz pojęcia o czym piszesz, tylko odgórnie jesteś uprzedzony, ale nie masz praktycznej wiedzy.
a ty rozumiem jestes instruktorem i dlatego wiesz. a moze opierasz sie na 1 przypadku?


@Voltix: 90% osób które znam i z którymi jeżdżę (choć to już z 95%) jeździ w spd. Bo jak się jeździ dużo to się to docenia i nikt przez spd nie cierpi, wręcz przynosi to same pozytywne wrażenia. Jeżdżę od lat i nic mi się przez spd nie dzieje złego. Po pewnym czasie się tego nawet