Wpis z mikrobloga

@Anaheim: Na kawalerzystów polowałem długo. Niby mały zestaw ale wydaje się być bardzo ciężko dostępnym, a jak już coś się trafiło to niekompletne, uszkodzone albo w zaporowej cenie. Ja w sumie też małych pieniędzy nie dałem ale przynajmniej jest z pudełkiem, a i tak urwałem 10€ już jako bonus do całości zamówienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Anaheim - @Anaheim: Na kawalerzystów polowałem długo. Niby mały zestaw ale wydaje się...

źródło: comment_1633625046k2lB13SQKevnnm5qr1DE1v.jpg

Pobierz
@Anaheim: no to kurde ci współczuję, bo jak ostatnio patrzyłem, to fortu raptem kilkanaście sztuk (przynajmniej tego wznowienia z 2002 - 6762) na cały świat a i cena nie zachęca do kupna xD
A do tego dochodzą jeszcze przynajmniej 2 duże zestawy z indianami, które też tanie nie są oraz kopalnia z bandytami
@Anaheim: Szanuję w opór :D Ja też chcę całą kolekcje western zebrać :D A kilka zestawów udało mi się już upolować za rozsądne pieniądze. Brakuje mi jeszcze kilkunastu. Natomiast zakup fortu to będzie wyzwanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@damw: no niestety. Fort + indianie to średnio ok. 150€ na zestaw ()

Szanuję w opór :D


@hoppek: Ja również każdego kto zbiera serie z przed 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia w kompletowaniu, niestety Forty już dobijają w dobrym stanie do 200€... Nie ma łatwo.

Piraci zacumowali w poszukiwaniu skarbu. Niestety raptem 4 monety i kielich wina XD
W trakcie
Anaheim - @damw: no niestety. Fort + indianie to średnio ok. 150€ na zestaw (╥﹏╥)

 ...

źródło: comment_16336263780SYdIr8OyTILfrylSFvcmE.jpg

Pobierz
W 6257 niestety pomylona płytka 4x12 z 6x12, brakuje strzelby i jednego pistoletu pomimo zapewnień na bricklinku, że komplet, prima sort ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Anaheim: takie rzeczy wkurzaja. Niby grosze na BL za te elementy, ale dodatkowo za wysyłkę trzeba zapłacić i czekać aż dojdzie.
@damw: Ja to mam nadzieję, że gościu od którego zamawiałem ogarnie temat bo miało być complete a nie jest XD Zdjęcia mi wysyłał co jest w paczce ale nie przyczaiłem, skupiłem się na jakości klocków ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale i tak jak coś zamawiam to staram sie brać więcej innych rzeczy przy okazji żeby zminimalizować w skali koszty wysyłki
@damw: No zobaczymy, dam znać co z tego wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6411 - Powiew morskiej bryzy z końca lat 80, aż poczułem tą inszą inszość składając ten zestaw. Zawsze przyjemnie mi sie oglądało serię Paradisa w katalogach ale nigdy nie interesowała mnie na tyle żeby coś z tej serii kupić. Zestaw z końca lat 90 z mocną inspiracją klimatu lat 80 całkiem przyjemnie sie składa
Anaheim - @damw: No zobaczymy, dam znać co z tego wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6411 - Powiew...

źródło: comment_1633628923QI5O8vf0mVcBg7AOTEMgT7.jpg

Pobierz
@damw: A no widzisz, właściwie przypadkiem wszedłem właśnie na ten baseplate bo szukałem piaskowych 32x32, które już tez kosztują dużo i zobaczyłem, że w tym Dollar Cafe sporo pieniędzy w pojedynczych klockach jest za dużo mniej eurasów niż jakbym chciał kupić osobno. Dlatego się skusiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i w końcu na koniec moja perełka z tego zamówienia - 6746. Klucki kompletne, ładne, elementy tampodruku
Anaheim - @damw: A no widzisz, właściwie przypadkiem wszedłem właśnie na ten baseplat...

źródło: comment_1633630605ZNnt4gPa7Hu9UZ0kPUO4n6.jpg

Pobierz
ta drabinka to pasuje tam jak pięść do nosa.


@damw: może się łączy z innym zestawem? ¯\_(ツ)_/¯

A sam zestaw ten ostatnio pokazywałem


Wiem, naewt komentowałem, że masz ładnego kunia a mój taki przerzuty xD
@Xemioza: Niech poszuka, pewnie w piwnicy leży i się kurzy 200zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Małpkę zawsze chciałem mieć, muszę dodać do listy zakupowej XD

Gdzie byś widział tą drabinę?


@damw: Ja już bym tam sobie poradził żeby dopasować tą drabine do tylnej części skał innego zestawu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najwidoczniej pojawiła się tam randomowo jako zapchajdziura w tematyce drewnianej ¯\_(ツ)_/¯