Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yurakamisa: bo z da się jeździć wygodnie, a z drugim już niekoniecznie. Bo telefonów sprzedasz od #!$%@?, a navi chociażbyś nie wiem jak to promował to tyle nie zejdzie i nic nie zarobisz.
  • Odpowiedz
@kuraku: To raczej głównie wynika z wielkości ekranu. W telefonach dają po 6 cali wiec wiadomo że nawet na tych 5000mah będzie krócej działało niż ekran 3 cale na mniejszej baterii.
@Masterczulki: Wiadomo że komputer wygodniejszy.
@damian_co_dalej: Różnica taka że telefon posiada wszystko to co komputer rowerowy (może za wyjątkiem łączności ant+) a o rowerze i samochodzie tego nie można powiedzieć.
  • Odpowiedz
telefon posiada wszystko to co komputer rowerowy


@Yurakamisa: tak jest, w takim telefonie za 400zł w gratisie dostajesz:
- brak możliwości używania w deszczu - krople wody totalnie #!$%@?ą dotyk
- baterie która trzyma maksymalnie 4-5h na włączonym ekranie (chociaż z mojego doświadczenia to telefon za 400zł trzymał mi 2.5h)
- wielki rozmiar
- słabej jakości GPS
  • Odpowiedz
@tylkodobregeesy: @Yurakamisa: przecież to samo ze smartwatchami macie. Jakieś normalne zaczynaja sie od 800-1000zl a fajniejsze od 1,5k
liczniki z GPS i kolorowych ekranem bardziej mozecie porownywac do telefonow z wyzszej polki.

@MiQ27: miałem telefon a potem bieda licznik za 400zl. Skonczylo sie na zakupie garmin edge xD
wygoda,
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Czy telefon pokaże mi profil podjazdu jednym kliknięciem? Czy telefon pokaże mi moc i tętno? Czy telefon w locie pokaże mi znormalizowaną średnia moc w czasie jazdy albo inne statystyki? No nie xD

Koszt samego urządzenia jest minimalny, płacisz głównie za oprogramowanie
  • Odpowiedz
@Jason_Stafford: Teraz będe testował motorole e7i power jako nawigacje. Drugi telefon i tak chciałem kupić wiec się przyda a i testy czy ujdzie jako nawigacja będą przeprowadzone w weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli nie zda testu to właśnie bryton albo garmin w przyszłym roku może wpadnie.
  • Odpowiedz