Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hej mam dwa pytania. slowem wstepu to kupilem sobie worek bokserski do domu celem robienia na nim interwałów ale też zwykłego relaksu w postaci n*$#@%$!)$@ania w niego.
1. polecicie jakis dobry film, ktory porusza sama technike wyprowadzenia ciosu, jak chodzi o ruch z calego ciala, barku, biodra? Niby wyprowadzając cios powoli, lekko, widzę że jest to jak należy (na moje oko), ale przy mocnych uderzeniach cały się przekręcam aż za bardzo i mam wrażenie że moja siła ciosu na tym sporo traci.
2. jakies rady na ból ręki, chyba się to kłykcie nazywa, chodzi o te wystające kostki mając rękę złożoną w pięść? Mam rękawice 12oz, kupiłem bandaże ale jeszcze nie przyszły, i po tej 30 minutowej sesji (najpierw te 15m mocniejszych ciosów, potem 15m lżejszych bo hiit) odczuwam lekki dyskomfort - i nie przeszkadzałoby mi to, ale obawiam się, że im więcej będę trenować, tym bardziej będzie to dokuczliwe, i uniemożliwi mi treningi.

ps - co do pytania 1 to wiem, ze najprosciej byloby isc do jakiegos klubu na jedne zajecia, ale niestety nie mam takiej mozliwosci, blisko mnie nic nie ma a jechac dalej nie mam obecnie czasu :/

#sportywalki #sport #cardio #boks #mma #sportwalki #fitness

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615df45d1e741c000ae57bdd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz