Wpis z mikrobloga

@czopkagnika: Przeczytaj swoje wiadomości i spróbuj wyciągnąć wnioski- jesteś chory. Masz obsesję. Idz się leczyć.

Prześladowanie jakiejś kobiety w necie ci nie pomoże. Zostaw ją w spokoju. Serio- to się robi poważna sprawa- narobisz sobie kłopotów. Odpuść, bo jeśli nie, to są ludzie, którzy ci nie odpuszczą gdy będzie już za późno.
@czopkagnika: Świadczy to tylko o twoim braku kultury i ułomności intelektualnej, bo jedyne na co możesz napluć to swój własny ekran monitora.

Pisałem- idz do psychiatry. Serio. Pomoże ci. I odpuść. Pato nie jest dla ciebie, bo tylko pogłębia twój problem.
@dyzmund robi się ciekawie. Wielki rycerzu. Sam byś chciał powachac jej spocona broche. Masz taki fetysz? Może ty ja ten teges tego typu. Tego nikt z nas nie wie tylko ty internetowy rycerzu w realu bys obsral zbroje i by ci bryle spadly z nosa stulejarzu
@czopkagnika: Zmień płytę. To juz było. Możesz sobie mnie obrażać jeśli ci sie chce- mnie tam zwisa. Możesz sobie też i myśleć co tam sobie chcesz- interesuje mnie to jak kurs boliwara wenzuelskiego.

Ale po prostu sobie tą kobietę odpuść. Bo zachowujesz się jak rozwydrzony bachor, co mamusia mu cukierków w sklepie nie kupiła. Pal sześć co sobie tam roisz w tej chorej głowie, ale po prostu jesteś męczący. A mnie
@czopkagnika: przypomina ze z każda rzeczą musiałaś się spytać swojej królowej bo sam ciotko nic nie zrobiłeś i nie mogłeś sydrom barku jaj , jak to jest być niżej niż Bonzo w społeczeństwie? Nie wstyd ci okraść ludzi z rzutki na melina ? Jak to jest nie mieć znajomych i żadnej grupy wsparcia żeby na wykopie się faflunic o nie spełnionej miłości ? Jak tam się seks rozmowy z typami prowadzi
@dyzmund a więc co twoja irytacja mnie obchodzi. Tyle czy mery to faktycznie baba czy chlop. Moze przebrać się za każdego a ty możesz mi napisać 100 stronicowy elaborat a i tak będę miał go wiadomo gdzie. ))[]
`@czopkagnika: jedyna sflustrowaną odrzucona oraz zirytowana osoba jest rudy , bardzo fejm Mery boli nie wiem co tam ci w dupe wkładają na zabawach ale rudy pajacu w twoim przypadku jest trudniejsze określenie czy chłop czy baba , przy tym czym co masz w gaciach trudno zaliczyć rudego do jakieś grupy ,ze ryj masz jak #!$%@? to nie znaczy ze jesteś #!$%@? , to ze masz mikro miękkiego flaka tez nie zalicza
@czopkagnika: No właśnie widzę że nie dociera do tego pustego baniaka który szumnie nazywasz głową. Jesteś serio bardziej ograniczony od Tigera, bo on przynajmniej w końcu posłuchał kogoś mądrzejszego i skończył pić. Ty jednak sobie ubzdurałeś, że zaczepianie i nękanie laski w której sie zadurzyłeś jakos ci pomoże.

NIE- NIE POMOŻE.

O innych twoich #!$%@? akcjach nawet nie chce mi się wspominać- Mikoranto zrobił to o wiele lepiej. Zniknij. i nie