Wpis z mikrobloga

@Apolinary_Kupiec: Dla Roberta Lewandowskiego. Z tego co wiem to wysyłała nudesy do innych piłkarzy reprezentacji, bo powiedziała kiedyś że jej marzeniem jest być żoną piłkarza,ale tylko Robert dał się uwieść pięknej partnerce Mateusza. Była tam jakaś afera nawet w mediach ,bo Robert pokazał się z nią na jakimś bankiecie. Uszatek tego nie pamięta,bo akat był wtedy zmęszony po a'la prasy z wydmuchaczem do liściów.BENC
g0blacK - @Apolinary_Kupiec: Dla Roberta Lewandowskiego. Z tego co wiem to wysyłała n...

źródło: comment_163355161411PTc2TG7PwSaVYPRdUuJX.jpg

Pobierz
@czopkagnika: Typie- skończ z urojeniami. Mnie też grozisz tak jak jej? We mnie też się zakochałeś? Sorka, ale cię rozczaruję- nie gustuję w facetach. W dodatku z tak pustym łbem, że gdyby nie woda która ci się tam przelewa między uszami, to byś odleciał w stratosferę...

Oooo proszę... Jednak coś tam zaczyna docierać, że zadurzyłeś się w postaci fikcyjnej? A to ci niespodzianka... Jeszcze kilka lat tak intensywnego myślenia i może
@czopkagnika: Tak, tak- w domu wszyscy zdrowi? Niech pilnują żebyś regularnie leki brał chłopie. Bo ci się wyraźnie pogarsza. A teraz sio- bronić melina na jego strumyczku- poliżecie sobie odpowiednie części ciała, może ci grabiami w saganku co go nosisz zamiast głowy pogrzebie jak mu zapłacisz z 2 dyszki. No chyba, że cię nie bardzo stać wspomóc swojego ulubionego twórcę... No ja w takim razie nie pomogę. I absolutnie nie jest
@czopkagnika: Prosiłem- przyprowadź tłumacza jak chcesz coś do mnie napisać, bo cię nie rozumiem. I chyba już wiem, dlaczego nie mogłeś się z nią dogadać... Po prostu piszesz w innym języku- nie znanym normalnej części społeczeństwa.
@czopkagnika: Typie- prawda jest taka, że masz obsesję na punkcie tej dziewczyny. Stalkujesz ją, nękasz i ubliżasz. Ona sobie tego nie życzy- dotarło wreszcie czy mam ci to dzbanie przeliterować? Nie chce cię i nie zachce. Zostaw ją w spokoju i żyj sobie własnym życiem. Bo po prostu w końcu napytasz sobie biedy.