Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cyk kolejna okazja w moim Lidlu w którym nigdy nie ma ludzi xD

Kawa Lavazza najpierw przeceniona z 44.99 na 39.99 potem na 35.99 następnie na 33.99 a dziś już 16.99 do tego wchodzi kupon z Lidla na 3 zł.l (można go używać na zakupy powyżej 30 zł wielokrotnie).

Wjechało 25 sztuk.

Połowa produktów spożywczych -50% :D

#zakupy #lidl #gownowpis
Pobierz Caracas - Cyk kolejna okazja w moim Lidlu w którym nigdy nie ma ludzi xD

Kawa Lavazz...
źródło: comment_1633511205aNZOYYSppzyjSBW88X8FDk.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rruuddaa: Wybudowali mi Lidla w miejscowości 1900 mieszkańców gdzie jest już tu Biedronka, 3 Dino i Polo Market.

W sezonie jest pełno ludzi bo to miejscowość nad morzem (kurort). Ale gdy przychodzi jesień w sklepie jesteś sama.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JuneJohn: Wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby nie ja to wywalili by te produkty zapewne.

Kawa Segafredo już 3 dzień jest za 12.99/kg i nikt jej nie chce
Data produkcji (palenia) 08.2021


@Caracas: wzieli starą zmiecioną z podłogi lidlów w Reichu, spalili na nowo i teraz caracas bedzie to pił przez najbliższy rok zadowolony z interesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: nie słuchaj z tym wietrzeniem i zmiotkami, 2 miesięczna kawa w takim sklepie to całkiem nieźle i bardzo tanio. Z podłogi to jest mielony pył. Te 50% to nie z powodu szykującego się remontu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chrzonszcz: No tak. Czekaj wróć. Tam nawet skład nie jest po polsku napisany bo został doklejony.

Rozumie, że we Włoszech ktoś zrobił specjalną linię produkcyjną do Polski xD

Pracowałem w Coca-Cola dość długo czas na stanowisku kierowniczym regionalnego szczebla. To samo słyszałem, że Coca-Cola niby pcha grosza jakość produktów do Biedronki. Nie było to prawdą oczywiście bo był to ten sam produkt.

Wielkie korpo nie da zepsuć sobie marki pchając gorszy
Pobierz Caracas - @Chrzonszcz: No tak. Czekaj wróć. Tam nawet skład nie jest po polsku napisa...
źródło: comment_16335164369gzW7RxZ6sUNIjwfaOOgsf.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jeffrey_M: Nowy sklep ma 3 miesiące. Żyje z sezonu mała wieś nad morzem. Poza sezonem jesteś w sumie sam w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bywa tak, że kasjerki na kasie nawet nie ma xD