Wpis z mikrobloga

@dobrzecisiewydaje: faktycznie się uniosłam. Mam problem z odbieraniem pasywnej agresji, pracuję nad tym. Przypomniałam sobie, dlaczego nie wchodzę w dyskusje i w gorące w ogóle ;)

wkładanie mi w usta, że gdziekolwiek powiedziałam, że jakość powietrza w ciągu roku jest stała i że w całej Polsce jest tak samo

Dla mnie jeśli ktoś pisze, że nie widzi dużej różnicy w jakości powietrza zimą i latem w Polsce (co napisałaś w cyt1,
@factoryoffaith_: ty chyba musisz po pierwsze nauczyć się co to pasywna agresja, po drugie dowiedzieć się co to jest smog fotochemiczny, a po trzecie trochę zejść na ziemię i nabrać pokory w dyskusji, bo można było fajnie wymienić spostrzeżenia, a się zagotowałaś w zasadzie nie wiadomo od czego, rzuciłaś epitetami w moją stronę, a potem jeszcze powiedziałaś, że to ja cię atakuje. Serio, nie wchodź więcej w dyskusję z ludźmi, jeśli
@dobrzecisiewydaje:

ty chyba musisz po pierwsze nauczyć się co to pasywna agresja

pasywna agresja to np sarkazm i uszczypliwość, jak tutaj: "Czyli wyprowadzasz się, bo palą w piecach gównem, ale wracasz jak palą w ogródkach i na grillach gównem, wypalają trawy i robią ogniska paląc okna po remontach. No logiczne.", albo tutaj "Ja mam w serio w dupie gdzie, kiedy i jak długo mieszkasz". Jeśli się mylę, popraw mnie proszę.


dowiedzieć
@Lowca90: a to zdjęcie po


@Lowca90: wszystko super, tylko co z lakierem? Kiedyś się kładło lakier, który przez tydzień tak cuchnął że wszystko w promieniu kilometra umierało albo mutowało w krwiożercze bestie - ale potem się człowiek wprowadzał i przez 20 lat mógł jeździć po takiej podłodze fotelem na metalowych kółkach.
Teraz czego by się nie użyło, to jest to jakieś miękkie gówno które się zarysuje od przejechania pustą walizką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@enron: są, co prawda nie tak bardzo jak lakiery użytkowane 40 lat temu ale gwarantuje Ci że podłogi nie zarysujesz pustą walizką. Wszystko zależy od tego jakiego lakieru się używa i jaki efekt się chce uzyskać. Można malować śmierdzącym poliuretanem albo lakierem wodnym na bazie czystego poliuretaniu. Używamy od 25 lat produktów Berger Seidle i jesteśmy zadowoleni zarówno my jak i klienci
cyklinowanie to 1/3 wymiany podłogi na nową drewnianą. Wymiana podłogi to remont generalny. Ja wykonuje tylko usługi, nikomu w kieszeń nie zaglądam. Mam wykonać tylko szlif to wykonuję, mam wykonać wymianę podłogi to wymieniam.


@Lowca90: U mnie po zburzeniu ścianki działowej okazuje się, że taniej i ładniej wyjdzie położyć panele niż rzeźbić w parkiecie. Stan jest znacznie lepszy xD
zaraz mnie tu zjebia jak psa ale połóż panele. Zwykłe deski po renowacji będą bardzo miękkie, , wykrusza sie uzupełnienia, będa robić dziury. Zostajesz z tym koloerm na wiele lat. Panele są bardzeij esttetyczne, dobieraz kolor, mozesz wymienic za 4 lata, beda znacznie tańsze.


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: Też na początku po kupnie mieszkania chciałem bawić się w cyklinowanie itd. ale za dużo z tym #!$%@?, a efekt taki "meh".
@Lowca90: takie pytanie bo miałbym u siebie parkiet do cyklinowania, tylko w pewnym miejscu na środku pokoju, jest są jakby lekko ruszające się te deseczki, jak się chodzi to się leciutko ale jednak ugina i słychać skrzypienie. Czy to da się naprawić, jeśli tak to jak się to wykonuje?