Wpis z mikrobloga

@oficjalniemartwa:

Tylko mnie #!$%@? takie marudzenie, jest tyle toksycznych i niezdrowych rzeczy dookoła, że taka podłoga to jakiś marginalny problem. Raczej nikt jej lizać nie będzie. Ludzie wdychają smog, powietrze z palonych opon i śmieci, #!$%@?ą mięso z antybiotykami i warzywa/owoce z pestycydami, a ktoś się czepia podłogi, no ja #!$%@? XDDDD


To chyba dobrze, że ludzie zaczynają się interesować swoim zdrowiem? Może się otaczasz ludźmi, którzy nie zwracają na rzeczy
A nie odmówię komuś zalecenia bo subit jest szkodliwy


@Lowca90: no tak, kasa się musi zgadzać nie ma znaczenia trucie ludzi przy pomocy maszyny cyklinującej.

@ksiak ja pierdziele no nie wytrzymam. Gościu, z takim podejściem to on nic nie zarobi. Nawet jeśli jego ruszy sumienie to przyjdzie następny i tak wykona to zlecenie, bo ktoś ma takie życzenie. Nie rozumiesz, że to czego nie widać to nie jest groźne? #pdk
chłop pokazał, że można ładnie podłogę odświeżyć co ma ze 100 lat, wykopki: hurr durr trujesz ludzi morderco zachłanny!


@oficjalniemartwa:
typowy wyk0p i dzieciaczki na utrzymaniu mamy są typowe xD

Podczas gdy 3/4 z nich mieszka w azbestowych blokach XD

to mnie zaciekawiło- co jest z azbestu w blokach?
to nie podlasie i eternit na drewnianej chałupie ¯\_(ツ)_/¯
w blokach z wielkiej płyty?


@oficjalniemartwa:
tak

Azbest stosowany jest nawet do produkcji rynien i rur,

hm, ale już od wielu, wielu lat nie ma rynien i rur z azbestu, dawaj jeszcze jakieś przykłady bo wciąż jestem ciekaw

typowy dzieciaczku na utrzymaniu mamy.

i naucz się czytać ze zrozumieniem, bo nie pojęłaś że cię popieram w tym co zacytowałem ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@W_k_u: wszystko zależy od warstwy twardego drewna. Przy podlogach z drewna litego to 5-6 razy. Gorzej jest z warstwowymi gdzie jest różna grubość obłogu. 3 mm obłog przeszlifujesz raz, grubsze dwa trzy razy, a 2 mm z marketów to robię tylko na odpowiedzialność inwestora mówiąc mu o tym że mogę się doszlifowac do piór albo odmawiam
Ludzie wdychają smog, powietrze z palonych opon i śmieci, #!$%@?ą mięso z antybiotykami i warzywa/owoce z pestycydami, a ktoś się czepia podłogi, no ja #!$%@? XDDDD


@oficjalniemartwa: Po prostu z podłogą masz styczność codziennie przez długi okres, bo jest w domu/mieszkaniu. A smog jest tylko czasami. Powietrze z palonych opon tylko zimą i to też nie zawsze, mięso z antybiotykami to jest w sumie wybór człowieka, podobnie warzywa i owoce. Na
@Lowca90: moim marzeniem jest zostać profesjonalnym cyklinatorem XD

Pamiętam jak u siebie w mieszkaniu cyklinowałem taki parkiet i była to najbardziej satysfakcjonująca robota, jaką robiłem. Jeszcze potem olejowanie i ten efekt na koncu, aż żal było meblami zasłaniać.
@Lowca90: mówisz, że takich twardych nie robią. Z czego to wynika? Nie da się uzyskać takiej twardości z jednoczesnym bezpieczeństwem właśnie by nie był taki toksyczny czy są inne powody. Właśnie na starym mieszkaniu mieliśmy taki lakier, że nic się nie odbijało, ba bez problemu jak coś się wylało i się nie zauważyło, można było potem wytrzeć. Przy tym nowym parkiecie to tragedia. Ma już kilka wgnieceń od upuszczonych przedmiotów, ślady