Wpis z mikrobloga

@Eukalipt: Idź do rodzinnego po skierowanie do dermatologa. Dematolog Ci powinien wypisać fina bez problemu jak mu powiesz, że bardzo lecą Ci włosy i jesteś mocno zdecydowany na fina i znasz skutki uboczne. Potem już możesz chodzić po recepty do rodzinnego, ew. możesz ze sobą zabrać poprzednią receptę na fina i pokazać.
  • Odpowiedz
@Eukalipt @Stiven_ven mi dermatolog mimo badania dht i wysokiego poziomu nie chciała przepisać, kazała brać wit D ( ͡° ͜ʖ ͡°) i iść do endokrynologa. Endokrynolog z kolei kazała brać palmę sabałową ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zrobić tomografię nadnerczy i dopiero jak nic nie wykaże to przepisze fina z tego co zrozumiałem. Więc to nie takie łatwe niestety
  • Odpowiedz
@Vanak: No to może ja miałem szczęście bo byłem u dwóch różnych i nie było problemu. Jak się prywatnie pójdzie to trochę bardziej są skłonni przepisywać. A co do palmy sabałowej to ona działa tylko nie aż tak dobrze jak fin.
  • Odpowiedz
@farew3Ell: No to chyba najtaniej i najprościej te płatne stronki co dają recepty za 59 zł itp. Wpiszesz w google to wyskakuje chyba z 5 reklam. Ktoś chyba na tagu finasteryd pisał której strony użył. Można chyba na 3 miesiące max. czli 3 opakowania na raz. Tańsze niż płatny dermatolog.
  • Odpowiedz