Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wasze kobiety to tez takie miękkie pipy są? Oglądać horrory? Nie bo się boi. Krew? Mdleje przy krwi lub kreci jej się w głowie. Bijatyki w filmach czy nawet ostra strzelanina? Zamyka oczy. Jesteśmy razem gdzieś na miescie, ja wszystko załatwiam a ona sie wstydzi jakby miala jakas fobie spoleczna i sie stresuje szybko. Wogole to przy lekko strasznych filmach mocno sie mnie trzyma i reaguje jakby mialo jej sie cos zlego przytrafic. Gdzies jedziemy i musimy zdazyc na konkretna godzine? Chodzi podenerwowana jakby od tego jej zycie zalezalo. Przed okresem placze bez powodu - np. przyjezdzam z pracy, ona mnie widzi, idzie sie ze mna przywitac i w płacz (myslalem ze cos zepsula ale nie). Niestabilna emocjonalnie. Panikara. Czasami sie zachowuje jak dziecko.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615cbf34a79974000aff5ccb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania powiem ci jak to wygląda z mojej perspektywy baby XD

Jak byłam wredna karyna to miałam w dupie jakieś horrory czy krew. Potem poznałam swojego pierwszego chłopaka i się zmieniłam. Zaczęłam być miła, coś mi się w bani poprzestawiało. Od tego czasu jestem wrażliwa na wszystko. Więc no sorry, znajdź sobie wredna sucz to będziesz zadowolony, ale potem nie płacz
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że to bardziej indywidualna sprawa niż cecha wszystkich kobiet. Anegdotycznie mogę dać przykład, że w mojej bańce koleżanek żadna nie ma problemu z wymienionymi w Twoim poście horrorami czy przejmowaniem inicjatywy w interakcjach spolecznych.
Może jest to dla niej jakaś maska albo sposób na mniejsze angażowanie się i przerzucanie na Ciebie niektórych spraw? Może ma to podłoże zaburzeń hormonalnych i zwiazana z tym neurotycznoscia i niestabilnoscia emocjonalną? Może to
@AnonimoweMirkoWyznania: Po to baba chlopa sobie znajduje, zeby byl zaradny. Jesli to bylaby moja dziewczyna i nadrabialaby kobiecymi cechami, i wzbogacalaby nimi moje zycie, to moglbym byc dla niej pewny siebie, stanowczy i podejmowac za nia ryzykowne decyzje.
@AnonimoweMirkoWyznania Może to cechy instynktowne, kobiety rodzą dzieci więc podświadomie dążą do spokoju i bezpieczeństwa a facet musiał upolować niedźwiedzia więc nie bał się widoku krwii i konfrontacji. Czasy się co prawda zmieniły ale dzieci nadal się wychowuje podobnie.