Wpis z mikrobloga

Przez przypadek #!$%@?łem prawy przycisk myszy i okropnie mi go ścina, jest jakaś możliwość czy to przez config czy ustawienia żeby ustawić na LPM i ruch i atak? patrzyłem na google i niby coś tam podpowiadają ale piszą też, że lol usunął i zablokował taką możliwość, ktoś coś? mam ochotę pograć a nie mam jak :C
#leagueoflegends
  • 16
@Prawilny_: wchodzisz w ...Riot Games\League of Legends\Config otwierasz plik o nazwie PersistedSettings.json w notatniku albo notepad++ ctrl+f i szukasz dokładnie takiej nazwy: "evtPlayerMoveClick" i zmieniasz obok z [Button 2] na [Button 1], zapisujesz, zamykasz, odpalasz practice tool zeby sprawdzić czy działa i dajesz mi plusa obok wpisu
@Prawilny_: Sciagnij sobie program X-mouse button control i zamień przycisk lewy z prawym. Wtedy lewym będziesz normalnie mógł się poruszać i atakować, działa bo sam testowałem gdy mi padł prawy przycisk ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Prawilny_: no to musiałeś zrobić coś nie tak bo sprawdzałem minutę wcześniej i działało xd tylko ja najpierw ustawiłem w opcjach Lola player move z prawego przycisku na naciskanie scrolla w myszce czyli Button 3 a potem w pliku zmieniłem z 3 na 1
@s3mpaaj: Zrobiłem według Twojego sposobu i nadal nic, w pliku mam na 1 a jak włączam lola to mam pokazany 3. Dawałeś tylko do odczytu, uruchamiasz jako admin albo coś? bo ni #!$%@? nie chce to śmigać :/
@Prawilny_: a więc tak wszystko miałem ustawione domyślnie, czyli player move na button 2, wszedłem w practice toola i w opcjach zmieniłem z button 2 na button 3 (kółko myszy), sprawdziłem i działało mi chodzenie na kółku. wyłączyłem wszystko i w pliku PersistedSettings.json znalazłem to Button 3 i zamieniłem na Button 1, włączyłem lola i pracitice toola i automatycznie mi wróciło na button 3.

potem wyłączyłem practice toola ale nie wyłączałem
s3mpaaj - @Prawilny_: a więc tak wszystko miałem ustawione domyślnie, czyli player mo...

źródło: comment_16336315085lNT52YwHxQA2Qq1iPRSgR.jpg

Pobierz
@s3mpaaj: #!$%@? jak wczoraj dałem radę grać na starej myszce która ma tyle dpi że jak podpiąłem to przez 3 minuty szukałem wskaźnika i jakoś #!$%@? potrafiłem grać to myślę, że dzisiaj nie będzie aż tak źle xD