Wpis z mikrobloga

Normictwo ma jednak rację z tym, że liczy się charakter. Tylko nie chodzi o żadne hobby, pasje, otwieranie drzwi przed p0lka czy pomaganie kotkom w schronisku. Liczy się tylko ekstrawertyzm i dynamina. Autysta musi mieć mordę 8/10 by ruchać, a oskarkowi wystarczy już 6/10. Kto nie ma dynaminy ten już przegrał, a INTP/INTJ to wyrok śmierci. Jedyny charakter jakiego potrzebujesz to ciemna triada. Ja cierpię na silny introwertyzm, a gdybym był dynamiczny to już dawno bym znalazł jakąś chętną julkę.
#przegryw #blackpill
  • 14
Co wy macie z tym INTP XD Ja uważam że to jest świetny typ osobowości do dłuższych relacji i nigdy jakoś nie narzekałem na to że go posiadam. Nie jestem Oskarkiem a mam mnóstwo kontaktów z płcią zarówno przeciwna jak i tą samą ( Jestem bi)
@Waffenfarbe:
Prawdziwe niewyuczone cechy z mrocznej triady najczesciej lacza sie z dobrymi genami co bezposrednio wplywa na wyglad. Osobosc skrajnie dyscojalna moze wystapic tylko obok wysokiego poziomu androgenow podczas dojrzewania co wplywa oprocz psychiki rowniez na rozrost calego szkieletu i wysoko roziwniete trzeciorzedne cechy plciowe powszechnie uznane za bardzo atrakcyjne przez plec przeciwna.
Przesladowany w szkole incelek z cofnieta szczeka nigdy nie bedzie prawdziwym psychopatom pozadanym przez laski, co najwyzej zdesperowanym