Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam trochę wykop, piszę jeszcze raz...

Heloł ewryłan i fenkju for peid the foot

Zakładam tu konto ponieważ bardzo nie lubię kłamstwa i obłudy u innych a to ewidentnie od mojego ulubionego twórcy internetowego ostatnio bardzo emanuje, już mówię o co chodzi.
Otóż oglądam gnioty Prezia ale nie komentuje, aż w końcu w gniociku pt. U Polaka na farmie w Kambodży napisałem sobie komentarz który dostał sporo plusów, co chyba się Łysemu nie spodobało, ponieważ w już nie widzę komentarzy pod kolejnymi gniocikami, ( a jeszcze niedawno mówił że nie blokuje subskrybentów, a tu chyba jakiś szadołbann poszedł) może wy widzicie mój koment pod ostatnim gniocikiem ?? chciałbym dodać tu skrin ale nie wiem jak dodać grafikę ?? Dlatego przyłączam się do tej konspiracji i będę wspierał krucjaty przeciw kłamstwu i obłudzie w Raporcie.

#raportzpanstwasrodka
  • 9
@Krzysztof_Machaj: pewnie orientujesz się w uniwersum ale łap przewodnik na wszelki wypadek

Raport z Państwa Środka i cda główny bohater wiadomo Łysy (olkoholik, prezes) i gościnnie Krzysztof K.(bo rodo) oraz wielu drugo i trzecio planowych aktorów (Krzysztof Listonosz - spokojny alkoholik, jednokoszulowiec, cyklista, fan Wojciecha Manna, prawdopodobnie agent bezpieki; Dżun - lokalna kobieta wszystkich białych rezydentów Phnom Penh; Srejle1.0 - ex Adama, niemowa, kobieta od wszystkiego i niczego, fanka