Wpis z mikrobloga

Przecież to produkt platformy obywatelskiej i jego ojca który stracił koryto


@scotieb: Znasz jakąkolwiek piosenkę która wyszła od jakiegoś środowiska politycznego, i stała się popularna? Bo ja nie jestem sobie w stanie przypomnieć nawet jednej.
  • Odpowiedz
@ziemba1: bo bogaci ludzie nie mają problemów xD

gościu opisał rzeczywistość młodych ludzi z wielkich miast i patologie im towarzyszące, połowa aparatu państwa zesrała się, bo młody opisał rzeczywistość, która nie jest cukierkowa, a ty wyniosłeś z tego tyle, że bogaci nie mogą mieć problemów.

Bieda podobnym tobie nie objawia się pustka w portfelu, ale deficytami intelektualnymi i brakiem empatii. To jest prawdziwa tragedia, a nie brak setek tysięcy na koncie.
  • Odpowiedz
@scotieb: Tak, dokładnie... boże co za dzban. Typek ma umiejętności wokalne niespotykane za często w polskim rapie, pływa na bicie i nie ważne czy to drill czy jakieś oldskule. Tego nie da się nauczyć. Według mnie Mata zasłużenie jest jednym z najpopularniejszych raperów.
  • Odpowiedz
To ten synuś prawnika co rapował, że "#!$%@? mamę i tatę za te rododendrony, jacuzzi, trzy piętra"


@Bartholomew: I tak właśnie wyglądają przygłupy, w których TVP celowało materiałami o Macie XD
Jak można nie rozumieć ironii w słowach "#!$%@?ę mamę i tatę za to, że oddaliby mi nerki, wątroby i serca"? Przecież to trzeba być naprawdę ociężałym na umyśle.
  • Odpowiedz
@scotieb: 30k na miesiąc? Chyba nie masz pojęcia ile zarabia partner zarządzający w topowej kancelarii, a w takiej, jak już pisano wcześniej, Pan Matczak pracuje.
  • Odpowiedz
@ye88: śmiechłem z tego całego Maty i dzisiejszych smrodów, którzy myślą że zmieniają świat wykrzykując parę wulgaryzmów. Pokolenie płatków śniegu, które łyka przekaz podprogowy bez chwili zastanowienia. Koncesjonowany bunt za pozwoleniem rodziców, tak bym to nazwał.
  • Odpowiedz
@becetbreak: Nikt nikogo szkalować nie będzie bo mata na live charytatywnym tłumaczył że to metafora i nie chodzi dokładnie o to (pewnie chodzi ale fama się wtedy rozniosła ze jest rasistą( juleczki dały sobie spokój po tamtej akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@demagog: odnosilem sie do tych wersow, o tym ze nowobogatcy to w wiekszosci patusy i chamy bez klasy to kazdy wie

Zacząłem tu robić te rapy, bo miałem już dość tego piękna i ciepła
A nigdy nie chciałem być biały i zawsze tu chciałem być gangsta
I zawsze tu chciałem być z bloków i zawsze tu chciałem być z getta
I #!$%@?ę mamę i tatę za te rododendrony, jacuzzi, trzy piętra
  • Odpowiedz
@scotieb: jego stary jest partnerem w dzp (to jedna z wiekszych kancelarii w pl) odpowiada za dzial life science wiec raczej tak srednio stracil klientow.

Aczkolwiek w przypadku pisu podobno swego czasu istniala czarna lista kancelarii ktore mialy nie wygrywac przetargow i nie dostawac zamowien ze spolek sp i z budzetu. I w tym zakresie jedynymi osobami ktore nalezy potepic to pisiory, ktore z przyczyn pozamerytorycznych ograniczyly mozliwosc wspolpracy z niektorymi
  • Odpowiedz